Kauppa se on joka facekannattaa Kauppa se on joka facekannattaa
vitun monitori vitun monitori
Facebook kahakka Facebook kahakka
Avara ihmisluonto Avara ihmisluonto
SORRON YÖSTÄ NOUSKAA SORRON YÖSTÄ NOUSKAA
Tyhmä iinee ei osaa ees laskee liukumäestä Tyhmä iinee ei osaa ees laskee liukumäestä
@Spikanor @Spikanor
Typical Cats - The Trouble Typical Cats - The Trouble
Hulitintti Hulitintti
Voin melko vaihtelevasti Voin melko vaihtelevasti
Nainen ratissa Nainen ratissa
Keep on rollin' Keep on rollin'
Varokaa häntä Varokaa häntä
Mitä vittua Mitä vittua
English longbows English longbows
Korvien putsausta <3 Korvien putsausta <3
nyt loppu kehitys vammailu nyt loppu kehitys vammailu
Lämpimät kamut Lämpimät kamut
Nyt ei pysty Nyt ei pysty
aborted gf aborted gf
Haja-asutusalueiden uusnatsit Haja-asutusalueiden uusnatsit
Onko näin Onko näin
Moniosaaja Insinöörien suunnittelema ja tekemä Moniosaaja Insinöörien suunnittelema ja tekemä
Diileri Diileri
 667 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.49 MB, 1 tiedosto, 13.11.2021 20:02:04
[ + 0 | ]

hatsapuri eli georgialainen juustoleipä

[58463] [Ville-Haapasalo2-scaled.jpg] [0.49 MB] [1707x2560] [] []
Ville-Haapasalo2-scaled.jpg

hatsapuri

(16)  · 

ville haapasalo

(9)  · 

(136)
13.11.2021 20:17:29
#515951 [+1] Piilota Suosittele

Siis leipää jonka päälle on sulatettu juustoa? Wowaweewah! Empä olis ikinä tollasta hoksannu. Kyllä on siis eksoottista

13.11.2021 20:57:44
#515981 [+1] Piilota Suosittele

Leipä jossa juustoa seassa, paistettu ja hinta 12€.
100 metrin päässä, eri suunnissa tosin 2 kebab pizzeriaa joissa 3 täytteen pizza 7-8€, kebabit 6-9€, myös BK alle 200m päässä ja sieltä saa jo 10€:lla vaikka 2 whopper ateriaa, kun niihin ottaa isot ranskikset+dipit, niin 12€ mennyt ja saa olla aika läski-sami että pystyy kerralla yksin ne vetämään.
Tämä siis pikaruoka vertailuna,kun ei pysty ymmärtämään miten tuollainen rasva + suola känkky maksaa 12€.

13.11.2021 21:09:52
#515989 [+-] Piilota Suosittele

>>515981 pitää olla kyllä aika läskisami jos mitään noista paskoista syö enemmän kun kerran viikossa. ja joo en kyllä itekkään tajuu tota hintaa ois kyllä tehnyt mieli maistaa mutta en mistään pakaste paskasta maksa noin paljoa

[ 4 viestiä | ]