Näinhän tuo tuntuu menevän. Taas syytetään rokottamattomia aivan turhaan. Ne eivät enää baareissa hillu. Eivät käy enää missään. Kaikki paikat koronapassilla. Ketkä niissä paikoissa käy? Ketkä levittää tätä? Ketkä ei käytä enää maskia (kun on suojattu).
>>528527 No kaivappa nimeni ylös ja postaa tänne kun kerta niin osaat. Sua vituttaa vaan se että me muut tiedetään susta kaikki. Kuka olet ja minkä ikäinen. mt-potilas iisalmesta joka on myös pedari joka pitäs likvidoida. En ala uhkaileen turhaan mutta jotain kauheata sulle pitäs tapahtua.
>>528544 Mielelläni tuhlaan aikaasi mutta lopetan mielummin tähän. Voisin jonku oracle botin nakata sulle niin saat sen kanssa ulista. https://www.cleverbot.com
>>528546 Mun aikaa ei voi tuhlata koska totuus on että se maksaa rahaa. Velka on totta eikä velkaa pääse pakoon. Kyllä sinä vielä viisastut ja ymmärrät sen jonain päivänä.
[
22 viestiä
|
]
⭰
Lomakuvia
Korona on helppotapaus
Faktaa ja tilastoja
Tuttu lainaus kirjasta.
vittumainen aikakausi
Löysin arkistosta Uudenmaan sulun aikaisen meemin
Paras Korea on keksinyt lääkkeen
reps
Semmottiis
Tietoa koronavirusrokotteesta
Hallituksen valehtelusta
nyt on aika elää
Maria Nordin - väärinymmärretty vapahtajamme
Istutus
Niin...
Puopolo ihmettelee hallituksen maskiväitteitä
Koronapsykoosi
Minä varoitin teitä
taneli
Slap!
Monesko riittää?
Viikon foliohattu jaettu
Asiantuntija ja THL
''Suomessa oli paremmat rajoitukset ku Ruotsissa''