Kun Neuvostoliitto hajos syntyi Venäjä Kun Neuvostoliitto hajos syntyi Venäjä
huiskuhäntä :3 huiskuhäntä :3
Hmmmmmmmmmm Hmmmmmmmmmm
Aika kulkee menojaan... Aika kulkee menojaan...
Lääkärissä Lääkärissä
Snake Eater Snake Eater
För helvete! För helvete!
Piraatit ja apujoukot Piraatit ja apujoukot
Siis ihan oikeesti Siis ihan oikeesti
Joku aasialainen pimu Joku aasialainen pimu
Taas historian havinaa Taas historian havinaa
Aika iso nenä Aika iso nenä
"This guy is going places" "This guy is going places"
Portrait of the King Portrait of the King
Tänne aivan turha kuvakommentti Tänne aivan turha kuvakommentti
Ylikersantin siivouspalvelu Ylikersantin siivouspalvelu
Hyppy typpy koikka loikkanen Hyppy typpy koikka loikkanen
Italialainen hämähäkkimies Italialainen hämähäkkimies
Putkiasennus pahasti kesken Putkiasennus pahasti kesken
Sarjakuva himosta Sarjakuva himosta
Osta osarilla ne sano... Osta osarilla ne sano...
Tästäki varmaan joku sai mitallin Tästäki varmaan joku sai mitallin
Juuh elikkäs ananas pizza Juuh elikkäs ananas pizza
A Round of Roast A Round of Roast
 513 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 09.01.2022 00:26:57
[ + 4 | ]

Ano pitää omiakin juttujaan paskana

[60446] [tiedosto.jpg] [0.14 MB] [1080x1056] [] []
tiedosto.jpg

09.01.2022 05:04:28
#537489 [+1] Piilota Suosittele

Ei oikeen tiiä pittäiskö vaan nauraa vai itkiä, että jotku apinat tuonki on äänestäneet eduskuntaan. Tosin eihän se omalla listallaan päässy edes kunnanvaltuustoon niin taitaa olla viimemen (ainakin toivottavasti) kerta ku Anulla on mitään asiaa eduskuntataloon tai ylipäätään mihinkään instanssiin jossa päätetään muusta ku siitä, että pyyhitäänkö perse vasemmalla vai oikealla kädellä. Anu Tuksun ajatuksenkulun tietäen se varmaan mieluummin hankaa persettään mattoon ja nuolee sen sitten puhtaaksi.

09.01.2022 22:35:05
#537879 [+-] Piilota Suosittele

>>537524
Ku haluaa pysyä kärryillä kylän politiikasta niin oon nähäny facessakin aivan jäätävää paskaa sen kannattajien suoltamana. Ne tuntuu kaikki olevan psykoosissa, vuoraa kämppäänsä alumiinilla ja selittää miten PERSUT hiipii pyttyä myöten ylös ja antaa pusuja kankuille. Rokotteet on Luciferin keksintö ja naamavaippaa ei pidä muut ku Führerin asiakkaat joille se niitä myy. Tai ainakin möi. Vittu ne on ihan sekasi. Ykski selitti innolla, että ainoastaan Anu puolustaa sananvapautta ja kaikki jotka ei oo Turtiaisen kans samaa mieltä on natseja.

12.01.2022 21:22:34
#538702 [+-] Piilota Suosittele

>>538675
Sen fanikunta itkee siitä, että se potkittiin perseensudeista epäreilusti. No on se ny vittu kumma juttu jos heppu reuhaa eduskunnan istunnoissa ja käy uhkailemassa oman puolueen johtohenkilöstöä ja räyhää minkä ehtii.

[ 4 viestiä | ]