Bad boy! Bad boy!
Patton Oswalt käy esiintymässä - Stand up Patton Oswalt käy esiintymässä - Stand up
snapchat snapchat
Gary Wright - Dreamweaver Gary Wright - Dreamweaver
Kurks :3 Kurks :3
Kissahattu Kissahattu
oli jumissa :3 oli jumissa :3
ja kaikilla oli niin mukavaa ja kaikilla oli niin mukavaa
Your feeble hairs are no match for my börhness ;3 Your feeble hairs are no match for my börhness ;3
Young money cash money Young money cash money
fuck fuck
Im not in pain. Im not in pain.
Jännäjuttuja osa II Jännäjuttuja osa II
Tykkään pakkausmuroista! Tykkään pakkausmuroista!
Jossu tykkäis jos joku Jossu tykkäis jos joku
gei gei
Midäs däällä on buuhattu :3 - kokoelma Midäs däällä on buuhattu :3 - kokoelma
Darwinin palkinto ansaittu Darwinin palkinto ansaittu
nurr nurr nurr nurr
legomies legomies
Dumb cunt Dumb cunt
Vastaa! Vastaa!
daewöööööööööööööööööööööööööö daewöööööööööööööööööööööööööö
how to make your own slave how to make your own slave
 496 näyttökertaa, 15 viestiä, 0.47 MB, 1 tiedosto, 13.01.2022 01:24:05
[ + 4 - | ]

kameroiden laatu

[60575] [etaisyys.png] [0.47 MB] [500x543] [] []
etaisyys.png

kamera

(40)  · 

jupiter

 · 

ryöstäjä

 · 

k-market

13.01.2022 04:54:01
#538849 [+-] Piilota Suosittele

Kaupatkin on ruvenneet tajuamaan, että ne 30 vuotta sitten ostetut kameraviritelmät on perseestä ja että netin kautta saa tilattua helevetin hyvää kuvaa antavat satasella tai parilla. Toki asiaa helpottaa se, että vammaset kävelee kauppaan edes ilman maskia ja puukolla uhaten saa pöllittyä satasen tai parin kassasta jonka jälkeen juoksevat "satunnaisen ohikulkijan ohi" ja sen jälkeen ryöstäjältä ei enää löydykään saalista. Mitä nyt ehkä muutama tyhjä lätkä pameja, mutta se on tietenkin ihan eri asia.

13.01.2022 11:42:34
#538895 [+-] Piilota Suosittele

>>538849

Kauppiailla on se ajatus, että kerran hankittua ei voi poistaa tai uusia. Olen varmaan tämänkin kertonut, mutta kerrotaan sitten uudelleen. Juomajakelussa törmäsin yhden kauppiaan seuraamaan näyttöön. Kyselin, että notta mitäs hän seuraa niin innokkaasti. Kertoi, että jatkuva ongelma yhdestä "asiakkaasta". Kyselin, että varas tms. Juu, on varas. Vie paljon olutta. Aina ilmoitetaan jos ko. Asiakas tulee kauppaan niin rupean seuraamaan. 14 kameraa, uudempaa 5mp videovalvontaa. Aina kun huomaan, että liiviin menee jotain ryhdyn toimiin. Kertoi, että joutui uusimaan systeemin tuon yhden asiakkaan varastelun takia, kun vanhasta ei saanut oikein mitään selvää. Useimmilla kauppiailla on vanhoja, jopa PAL-standardin mukaista videovalvontaa. Niistä saa yleiskuvan, mutta ei oikein muuta.

13.01.2022 23:08:05
#539131 [+-] Piilota Suosittele

>>538895
Jos ite pyörittäis jotain bordellia niin kyllä mää hommaisin kunnolliset laitteet sinne. Se on aika pieni hinta mielenrauhasta, että ilman maksua käteen vetävästä saadaan kunnolliset kuvat.

[ 15 viestiä | ]