Vaalirikollinen22 Vaalirikollinen22
illalla vauhti päällä :3 illalla vauhti päällä :3
Homer is dead Homer is dead
Mindfuck Mindfuck
Ettäs tiedätte Ettäs tiedätte
matikkanero22 matikkanero22
Sillä lailla Sillä lailla
Kevätsiivouksen aika Kevätsiivouksen aika
Vitun Demarit Vitun Demarit
Mitäs tuli sanottua >:3 Mitäs tuli sanottua >:3
Roope Roope
Cat on dog violence Cat on dog violence
Bödkatti :3 Bödkatti :3
koulumatkalle mars :3 koulumatkalle mars :3
En ole vieläkään tyytyväinen En ole vieläkään tyytyväinen
Gay Gay
Tasokkaampi Krim Tasokkaampi Krim
Tyrone ja jeshus Tyrone ja jeshus
Helsingin sanomat, 28.7.1914 Helsingin sanomat, 28.7.1914
Jotain korvassa Jotain korvassa
Näin Legendat syntyvät Näin Legendat syntyvät
sipulimehu.mp4 sipulimehu.mp4
Creepy Door. Creepy Door.
Voisin ottaa pikaiset rabsit ennen nugahtamista :3 Voisin ottaa pikaiset rabsit ennen nugahtamista :3
 576 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.45 MB, 1 tiedosto, 07.03.2022 20:56:23
[ + 1 | ]

OK Maria

[62478] [tiedosto.png] [0.45 MB] [1080x2050] [] []
tiedosto.png

08.03.2022 03:08:06 | 03:16:57
#553268 [+-] Piilota Suosittele

Ku mää pääsen valtaan niin Nordis laitetaan semmoseen omenankuorintatellinkiin, että siihen saa 24/7 kattojat laittaa viestiä niin sitä ruvetaan nylykemään elävältä aina 5 sentin pyöräytyksellä ja samalla soitetaan megafooneista lahjottajan sanoma (180 merkkiä korkeintaan). Samaan aikaan Norri pyörii siinä ja tellingin toisessa alapäässä on kunnon koivuklapien hiillos ja sitä laitetaan sitä kohti sitte jalakoja myöten ja jos ei tuu lahjotuksia niin nostetaan viiden minsan välein vaikka se 3 senttiä ylemmäs. Ja jos ei perkele ollenkaan tuu lahajotuksia varttiin niin se vaan jätetään pyörimään siten, että sillä on vaan kuuma olla ja homma jatkuu taas aamulla.

Olettaen, että se ois jo upotettu heti ekan tunnin aikana hiiliin, mutta kuvitellaan ny ettei ois niin homma alkaa aina uudestaan aamusin vaakatasosta. Mutta panokset ja palkonnot (öh, tai jottai) kovenee aina päivittäin. Ku sen jalakoterä alakaa lämpenemään vaikka se miten hoilais siitä, että kristallit avaruudessa voi auttaa palohaavoihin niin hitaasti, mutta varmasti sen kinttuja laitetaan lähemmäs ja lähemmän hiillosta. Sitten ku näyttää jo sille, että jalakapohojat alkaa kärvähtämään niin laitetaan huutokauppa pystyyn missä myydään kaikkein heikoimman luokan talismaaneja jotka parantaa ihan mitä tauteja vaan, mutta ei ne kuitenkaan paranna vaan lähinnä siis auttaa tasapainottamaan pahaa fiilinkiä. Niitä saa sitte vaikka vitosella semmosia 1x1 cm kokosia pintanahan palasia.

Sitte ku iho jo kuoriutuu jalakapohojista niin taas nostetaan pois, että saahaan leikattua lisää pyhäinjäännöksiä. Ja täten hissuksiin toimiessa muutamien viikkojen ajan päästään varmaan jo ihan sen vitun poskille joista toki otetaan vähän isompaa maksua ihan vain kulujen kattamiseksi. Puukaan ei ole nääs ilmaista. Jos ajatellaan, että se on noin 5*3 cm ne ulkosynnyttimet niin siihen ku laitetaan vähän sisäpuolta tai miksei vaikka halvempiin osiin vähän ulkoreunaakin niin varppiinsa saadaan kasaan jos sen verran fyffee, että sillä elättäis jo mannen (varastelematta) päiväksi tai pariksi.

Ja tokkiinsa sitten ku koko operaatio on viikkojen päästä ohitse niin arvon Maria, jolta fanaattisimmat kannattajat jo on ostaneet poskipäät sekä monet muutkin naamassa olevat lihakset saa ilmakuivaantua ja kertoa, että tällä tavalla sitä hoitaen se tulee parantumaan kaikista vaivoistaan ja että eikö olekin mukavaa kusettaa väittämällä moista?

Sitten toki mun erikoisvalmistellun piikkimaton yläpuolelle se jälelle jäänyt sätkivä ja huutava möhkäle sitte nääs nostellaan ja lasketaan lauta selässään, että ei voi käännellä ittiään juuri nimeksikkään. Se lasketaan siihen naulapedille ja jätetään sikseen eikä kukkaan koske siihen. Se vaan on siinä meidän Fall-Out baarissa ja jos joku ostaa kierroksen koko baarille niin saa vetää sitä perseeseen siinä kaikkien nähden. Se, että naulat sitten uppoutuu sen lihaan on vaan plussaa viihteen puolelle :)

[ 8 viestiä | ]