ruotsi suomi norja rannalla, mitä kävi? ruotsi suomi norja rannalla, mitä kävi?
Kylläpä sopan keittivät... Kylläpä sopan keittivät...
Koira ja kissakoira 2 Koira ja kissakoira 2
Ok... Ok...
Husu ei valkene Husu ei valkene
Puolan Slayjer Puolan Slayjer
Ei halvalla ikinä saa täydellistä Ei halvalla ikinä saa täydellistä
Kaikilta sama Kaikilta sama
Repon lempikolikot: Jeesusfollis Repon lempikolikot: Jeesusfollis
Totta Totta
Hedelmävihannes Hedelmävihannes
Sartarin tuli (Neljäs inspiraatio, 2/4) Sartarin tuli (Neljäs inspiraatio, 2/4)
Ystävyys on taikaa! :D Tägää kaveri! Ystävyys on taikaa! :D Tägää kaveri!
Nalle Puh & Nasu Nalle Puh & Nasu
Olen PA --> paska kauppa Olen PA --> paska kauppa
Prinsessa Lesbiaani Prinsessa Lesbiaani
maihinnousukortti jeccu maihinnousukortti jeccu
Rasmus 👌 Rasmus 👌
Mikäs se siellä sätkii? Mikäs se siellä sätkii?
Husuttelua Husuttelua
aaaa aaaa
Hiblailua Hiblailua
Zelda Zelda
Näin poseerataan yllätyskuvaajalle Näin poseerataan yllätyskuvaajalle
 751 näyttökertaa, 24 viestiä, 1.49 MB, 2 tiedostoa, 20.03.2022 01:37:07
[ + 8 - | ]
👑 Plussatuin 20.03.2022.

Valkoneekeri VS mutiainen

[62852] [tiedosto-1.jpg] [0.73 MB] [1338x1954] [] []
tiedosto-1.jpg
[62851] [tiedosto-2.jpg] [0.77 MB] [1350x1969] [] []
tiedosto-2.jpg

aku

(158)  · 

roope

(32)
04.04.2022 13:04:16
#560869 [+-] Piilota Suosittele

>>560858
Tiedän itse kirjoittavani liian pitkiä vastauksia, mutta säkin voisit pyrkiä leikkaamaan ehkä 90% tekstistä jota jauhat, ja pysymään asiassa.

06.04.2022 23:26:09
#561536 [+-] Piilota Suosittele

>>561503
No hei, ajat muuttuu ja nykyään me voidaan kulkee vaikka minkälaisissa seksivetimissä pitkin katuja eikä kukaan ihmettelis. Ja voitais vielä huudella siinä ohimennen, että muut on ahdasmielisiä jos ne kattelis meitä paheksuvasti ku työnnetään Juhlapöydän konvehteja toistemme perseisiin ja sitten imetään ne suihimme.

Ihan siinä keskellä katua lastentarhan luokkaretken edessä. Ja sitten ku käännyn selälleni ja rupian rasvaamaan huuliani saadakseni sut mahtumaan suuhun kokonaan ja natsigestapo kärrää meidät pois paikalta niin ilmotetaan niiden harjoittavan väkivaltaa seksuaalivähemmistöjä kohtaan niin pyytävät nöyrästi anteeksi ja tuovat meille patjan pehmikkeeksi niin saadaan siinä Rotuaarin aukiolla sitten pelehtiä keskenämme täysin vapaasti ja vailla estoja.

Ja jos se ajatteluun kykenevä varakyttä alkaa miettiä, että miten voi heteroseksi olla seksuaalivähemmistöhommia niin mää sanon tuntevani itteni oravaksi ja nää sitte olevas irlantilainen menninkäinen omasta mielestäs niin kyllä me siinä saadaan olla.

ps. huomasikko miten otin sun tunteet taas huomioon, että jaoin tuon lyhkäsen jutun ny kolmeen tai siis itte asiassa neljään osaan niin jaksat lukia paremmin :3

07.04.2022 03:43:02 | 03:53:16
#561578 [+-] Piilota Suosittele

>>561571
Ai, sori. En arvannutkaan että nää haluat menettää kaiken lapsenomaisen höpölöpöruulan ja keskittyä ihan vaan olemaan 8-16 työnarkomaani iskä joka harrastaa seksiä peiton alla pimeydessä jossa nainen makaa alla liikkumatta ja mies päällä liikkumatta ja sitten lapsia vaan syntyy joka vuosi. Köh, tarkotan vaan epäillä, että onko susta ny perkele tulossa joku semmonen nelikymppinen elämäänsä vakkiintunu tyyppi joka vetää joka päivä samalla rallilla siihen päivään asti ku heität henkes kouristellen sydänkohtauksessa jossaki lähikaupan kassalla ja ne sun elämäs viimeset hetket vilisee siinä torakoiden ja muiden koppakuoriaisten nakerrellessa sun silimiä.

Sniff.. no se on tietenkin aikusen miesoletetun vapaus tehä niinkin jos haluaa. Siinä sitten ku isukki kaatuu siinä energiajuomahyllyn ja pakastettujen maksapihvien välissä lattialle korisemaan krampissa niin tottakai nää saat siinä sitten miettiä, että mitä jos @Mr_Pihvi etes tulis sun niinä harventuvien ilman haukkomisten ohella pitämään sua kädestä ja vähän rutistaiskin ja sanois, että ei vielä. Sitten se elevyttää sua siihen asti että luolaston oma taistelijajoukko saapuu paikalle ja saa palautettua sut takas HENKIIN!

Piip... piiiip....piiiiiiiiii.... "HERÄTYS!" PIIP PIIP PIIP - mitä kuka missä hä? Ja siinä vaiheessa mää kumarrun sun päälles puoliksi makaamaan ihan kuin Jokeri Kaksnaamalle siinä yhessä bätmänleffassa ja lipaistuani sun nenän päätä sanon "heissulivei, et vielä pääse karkuun". Toki sut on siinä vaiheessa toki sidottu lepositeillä niin sun on vaan pakko kuunnella mun suunnitelma minkä ikinä vaan oon sinä iltana keksinykkään ihimisten moraalisen selekärangan murtamiseksi. Painotus sanalla coitus ja muutenki seksi.

Valamis. Saa pussata.

05.10.2024 21:34:15
#651502 [+-] Piilota Suosittele

>>651322
Hehe, mullapa on välilihapäivä ku tuli oteltua kolomena päivänä peräkkäin. Mengelen kans ollu puhetta, että pitäis ny eka saaha siihen, että ottaa vaan joka toinen päivä ja siitä sitten hissuksiin vaan joka kolmanteen päivään. Mieli olis altis, mutta liha on heikko.

[ 24 viestiä | ]