Soinin väkivaltainen radikalisoituminen Soinin väkivaltainen radikalisoituminen
Bendele :p Bendele :p
Kissat puuhaa näkymättömiä asioita Kissat puuhaa näkymättömiä asioita
Tyylikäs leidi? Tyylikäs leidi?
Pieni pää Pieni pää
Tule pomppimaan t. Shrek Tule pomppimaan t. Shrek
Kissakuvia ja gifejä Kissakuvia ja gifejä
Terapeuttinen klassikkovideo lapsuustraumojen paranteluun Terapeuttinen klassikkovideo lapsuustraumojen paranteluun
Herran siunausta Herran siunausta
Hyvin tuli kalaa saatana Hyvin tuli kalaa saatana
Vaalikeskustelua Vaalikeskustelua
mistä saisin tälläisen? mistä saisin tälläisen?
Dungeon♂org Dungeon♂org
Kastelen Aliaksen kukat ennen nukkumaanmenoa Kastelen Aliaksen kukat ennen nukkumaanmenoa
Shrekin synkkä sivujuonne Shrekin synkkä sivujuonne
Kakkaa tilalle ja avot Kakkaa tilalle ja avot
Goatse Ressu (klassikoita) Goatse Ressu (klassikoita)
tarvitsen oluta tarvitsen oluta
Asiakaspalvelua Asiakaspalvelua
Gay Gay
shake that ass ;))) shake that ass ;)))
Lekamies takoo Lekamies takoo
Its just a prank bro Its just a prank bro
Ärsyttävä pörrääjä >:3 Ärsyttävä pörrääjä >:3
 815 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.92 MB, 1 tiedosto, 26.03.2022 08:06:55
[ + 3 | ]

9gagilainen kuoli pois

[63074] [kuolipois.png] [0.92 MB] [708x2664] [] []
kuolipois.png

9gag

 · 

kuoli

(51)  · 

eutanasia

26.03.2022 22:40:30
#558655 [+-] Piilota Suosittele

Mulla on ollu univaikeuksia viimeset 20 vuotta ja pahenee vaan vuosi vuodelta. Migreeniä ei sentään oo, mutta muuten samat kujeet. Tuli aikonaan vähän erikoisia tilanteita ku saattoin jatkaa jotakin juttelua jonku kans jonka olinki käyny unessa ja toiset vaan katto ihmeissään, että mitä vittua tuo selittää. Ku lopulta tajusin, että en aina erota varmuudella, että oonko jutellu jonku kans unessa vai oikeasti niin alakoin sanomaan siitä sitte tuttuille etteivät turhaan ihimettele jos jatkan jotaki juttua josta ei ookkaan puhuttu.

Muutenki unet on ihan helevetin todenmukasia ja varsinki ku saatan joskus jopa keskustella niissä kamujen kans ihan samoista aiheista ja asioista ku oikiastikki niin menee välillä vähän hämmennyksen puolelle itelläki. Pahinta tässä on se, että väsyttää aina, mutta vaan harvoin nukuttaa. Ei vaan siis kertakaikkiaan nukaha millään. Sitte ku saaki nukahettua niin se on semmosta torkahtelua ja saattaa välillä herätä pariksiki tunniksi vaikka lukemaan vanahoja Jalluja nauhalle. Sitte jos ja kun valavoo sen vuorokauden tai puolitoista niin ei välttämättä muista ottaa keskellä päivää niitä iltalääkkeitä, että sais vähän syvempää unta.

Jos ei ois nuita elukoita huollettavana niin oisin listiny itteni jo vuosia sitten. Tässä on ny semmonen seittenvuotissuunnitelma ollu menossa vuoden päivät ku suunnilleen sen aikaa ainaki tuo koira vielä tassuttelee. Siitä ku aika jättää niin en ennää skarppaa paskankaan vertaa vaan rupean kokeilemaan erilaisia kunnon huumeita jos vielä huvittaa. Olettaen, että sydän jaksaa työskennellä sinne saakka niin istahan tuohon lepposaan nojatuoliin, ryyppään pari kolme päivää ja syön henkilökohtasen apteekin. Huuhtelen kaiken alas laadukkailla viskeillä ja pistän simmut kiinni.

[ 5 viestiä | ]