ihquraxu<3 ihquraxu<3
onnellinen mies onnellinen mies
Manulin Pennu Manulin Pennu
annas kun mä autan :3 annas kun mä autan :3
Tissit Tissit
annas kun näytän annas kun näytän
linking_park.exe linking_park.exe
halikasa halikasa
perrrjantai perrrjantai
karkuun >:3 karkuun >:3
pudottaja pudottaja
fast as fuck boi fast as fuck boi
IDDQD IDDQD
japani japani
KVAAK KVAAK
kaljan himo kaljan himo
tässä on hyvä tässä on hyvä
Nakuankka muurarina Nakuankka muurarina
ei kannata yrittää ei kannata yrittää
Tissit Tissit
Ihana nainen Ihana nainen
Vuohet manikyyrissä Vuohet manikyyrissä
Chuck paalasi Chuck paalasi
kurwaili kurwaili
 915 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.78 MB, 1 tiedosto, 15.05.2022 03:27:36
[ + 3 - | ]

Hyvät Herrat


politiikka

(102)  · 

huumori

(43)  · 

paukku

(12)  · 

tollo

 · 

selänne

 · 

harkimo

16.05.2022 08:14:48
#571462 [+2] Piilota Suosittele

>>571327

Näin se menneepi. Huumori ei ole enää käytössä. Ohjelmat tasalaatuista roskaa. Toinen toistaan kopioiva formaatti. Ei kiinnosta tämän hetken ohjelmisto. Surkeaa vai sanoisinko erittäin surkeaa tasoa.

Sketsit tulivat monet elävästä elämästä ja kommelluksista siinä. Nykyään elävää elämää EI SAA esittää. Pitää olla niin erilaista että semmoista ei tapahdu. Sitten on vasta sketsi, kuulemma.

16.05.2022 08:28:49
#571466 [+-] Piilota Suosittele

>>571462
Saa siinä sitten ihimetellä miksi mulla ei oo ollu yli kymmeneen vuoteen telkkaria. Tai no kerran oli eräästä syystä puoli vuotta, mutta kattoin kahet Avarat Luonnot ja yhet uutiset. Tutut aina kyselee, että mihin uskonlahkoon mää kuulun ku en kattele tolloboksia ja ihimettelee miten en tiiä kuka on millonki euroviisuissa tai salkkareissa.

EI VITTU KINOSTA! Nään kaiken animen minkä haluan suoraan netistä enkä maksa siitä nettiliittymän lisäksi penniäkään. Ei ne ymmärrä, mutta ne onki vähän semmosta vanhempaa ikäpolvea jotka vieläki kuuntelee uutiset radiosta tai lukee aamuyöstä tulleesta lehdestä. Netti on niille vaan laskunmaksulaite. Surullista, mutta siinäpähän ovat.

16.05.2022 09:36:34
#571487 [+-] Piilota Suosittele

>>571466

55" telkku löytyy kyllä, mutta se toimii koneen näyttönä vain. Sieltä pörähtää netflix:n youtuben kautta lähes kaikki tarvittava. harvoinb, hyvin harvoin katselen netin kautta YLE-lähetystä. Eräohjelma on ainut joka YLEN paskahommemissa kiinnostaa. Pitäisi olla kuulemma Yleisradio, eli tulla ohjelmaa laidasta laitaan mutta ei ole juuri enää näkynyt. Vihreä vasemmisto paukkaa niin lujaa läpi koko ylen, että oksat pois.

Esimerkiksi youtubesta seuraan erätouhuja. Paljon paremmin tehtyä ja kerrottua kuin verovaroin maksetulla paskalla.

[ 5 viestiä | ]