Mekkomies joutui helvettiin Mekkomies joutui helvettiin
PÖYTÄTENNISTÄ PÖYTÄTENNISTÄ
FOLLOW THAT TRAIN CJ FOLLOW THAT TRAIN CJ
Uuno Turhapuro Radikalisoituu Uuno Turhapuro Radikalisoituu
velho velho
heimosenkeimo näyttää lambille kaapinpaikan heimosenkeimo näyttää lambille kaapinpaikan
Sellainen fagotti homopoika Sellainen fagotti homopoika
vaanija vaanija
Ihana nainen Ihana nainen
ei olis kannattanu ei olis kannattanu
koitappa katkasta koitappa katkasta
agressiivne kass agressiivne kass
mikä tässä suikuverhossa oikein on mikä tässä suikuverhossa oikein on
repostnikin kylppäri repostnikin kylppäri
Deorro - Five Hours Deorro - Five Hours
naiset kokkaa naiset kokkaa
tulin vain lounaalle tulin vain lounaalle
Juoksuviinat Juoksuviinat
normipäivä twitchissä normipäivä twitchissä
varmaan kuvattu espoossa tai jtoain varmaan kuvattu espoossa tai jtoain
kass in kassi kass in kassi
ammattikikkailija ammattikikkailija
herkkä hetki herkkä hetki
normipäivä töissä normipäivä töissä
 1 046 näyttökertaa, 14 viestiä, 2.02 MB, 1 tiedosto, 07.07.2022 17:34:58
[ + 4 - | ]

Spandex

[65589] [tiedosto.mp4] [2.02 MB] [240x426] [] []

pyöräilijä

(33)  · 

spandex

(52)  · 

vihreät

(425)  · 

fillari hintti

(18)  · 

pyörä homo

(19)  · 

kiusankappale

(5)  · 

torakka

(22)  · 

loinen

(125)  · 

haittasuomalainen

(60)  · 

spandex homo

 · 

pyöräterroristi

(9)
08.07.2022 02:33:23
#584366 [+1] Piilota Suosittele

Olisin halunnu nähä mitä poliisi tähän, varsinkin ku vittuilu on tallella, tosin niin saattaa vahingossa olla turpasaunakin. Kaikki pitää nykyään kuvata.

08.07.2022 03:10:52
#584380 [+1] Piilota Suosittele

>>584366
Serkku kävi aina välillä muijansa kotikonnuilla karjalassa ennen sotaa. Sano, että siellä on pakko olla däshkämi. Ei kuulemma muuten tuu mistään vittuakaan. On se sen verran kehitysmaa.

09.07.2022 00:33:27 | 00:36:16
#584663 [+-] Piilota Suosittele

>>584636
Eiku se on niitä nuoremman sukupolven veijareita. Katokku meillä on yhteensä seittemän (kohta kaheksan?) sukupolvea elossa tässä meidän konklaavissa. Aika vitunmoinen ennätys muuten, mutta ku kaikki on sienneet siinä 14-kesäisinä niin se selittää pitkälti asianlaitaa. Tai siis ei ihan kaikki, mutta kuitennii. Joillaki sisaruksilla voi olla ikäeroa perkele 30 vuotta ja serkuksilla keskenään liki 60. Pitääki järjestää venetsialaiset joissa tuikkaan koko perkeleen klaanin tuleen niin loppuu se järjetön sikiäminen. Mulla on viimesimpien laskujeni mukaan seittemäntoista serkkua, kakskytäyks pikkuserkkua, yheksäntoista setää, kymmenen tätiä, viistoista sisarustenlasta sekä kuus niiden lasta ja kaks äitiä. Isäpappa nimittäin kävi leikkuulla.




ps. no vittu Ukrainan sota, säätänä :D

09.07.2022 04:22:02
#584709 [+-] Piilota Suosittele

>>584663
Jotenkin veikkaan että teikäläiset ei oo kovin fiksua porukkaa ja erota insestiä jos serkku on kaukainen 🤔 Olen vielä sotavuosien jälkeisenkin pakkosterilisoinnin kannattaja kuten monet välillä.

09.07.2022 05:17:53
#584722 [+-] Piilota Suosittele

>>584709
Sama vika rahikaisella.

Ja tuntien niiden ("sukulaisten") ajatusmaailman niin varmaan kolme neljännestä suvnun lapsistaki löytyy nyrkin kokosina luurankoina kyläyhteisön sikaloiden lietesammioista tai sata vuotta sitten käytöstä poistettujen kaivojen pohjalta. Oon kirjottanu jo monesti Jall.. eiku siis Ilta-Läpsyköihin, mutta kukaan ei koskaan usko mua.

Hetko.. kuulikko nääki tuon rasahuksen navetan takaa? Ei PERKE

[ 14 viestiä | ]