Totuus tulee pullosta Totuus tulee pullosta
Sinä kuolit Sinä kuolit
That great Bepis taste That great Bepis taste
Luolastolaisen perjantai Luolastolaisen perjantai
Valuvat kissat Valuvat kissat
sukkakok? sukkakok?
Pöllö ja pillu Pöllö ja pillu
Tähän käteen Tähän käteen
Työn raskaan raatajat paskaisissa kypäröissään ja liiveissään Työn raskaan raatajat paskaisissa kypäröissään ja liiveissään
Hmmm.. Öhmmm... Hmmm.. Öhmmm...
O.G Seppo O.G Seppo
vammainen vammainen
Olet herkullinen leipä honey Olet herkullinen leipä honey
Längistä! Längistä!
iidazsofia iidazsofia
Voisi olla hankala keskittyä Voisi olla hankala keskittyä
Trump's ties in Russia Trump's ties in Russia
Tivolissa. Tivolissa.
Jos poliisi ei voi pysäyttää sinua, Sinun täytyy olla pölyssä Jos poliisi ei voi pysäyttää sinua, Sinun täytyy olla pölyssä
Kirjahylly Kirjahylly
Olen kieroutunut, tiedän, tiedän Olen kieroutunut, tiedän, tiedän
Hyvä palvelu Hyvä palvelu
Viisaus löytyy diaesityksistä Viisaus löytyy diaesityksistä
Se on nyt näin. Se on nyt näin.
 707 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.7 MB, 1 tiedosto, 28.08.2022 03:08:41
[ + 2 | ]

Voi vittu! Mut on hakkeroitu taas!!

[66981] [0.jpg] [0.7 MB] [2048x2135] [] []
0.jpg

huijaus

(41)  · 

hakkeri

 · 

porno

(212)  · 

kusetus

(48)
28.08.2022 03:31:28 | 03:33:32
#595613 [+1] Piilota Suosittele

Voi ei se tietää että ihmiset runkkaa, melkonen maankaatosalaisuus olisi jos paljastuisi :D melkonen hakkeri kyllä saisi olla että ilman webcamia videon kuvaa, vaatisi todellakin "mahtaita" taitoja.

28.08.2022 03:39:25
#595617 [+1] Piilota Suosittele

>>595615 kyllä tollasesta taidosta voisin jo 5e maksaa. Mutta ei oo 1350e niin parempi paljastaa nyt heti että kohteena oli Matti Nykäsen keikkavideo, ei tuu sit niin suurta häpeää myöhemmin.

28.08.2022 03:43:24
#595618 [+4] Piilota Suosittele

Näitä on ainakin reilu vuosi ollut nyt liikkeellä.

Yksi alaiseni sai reilu vuosi sitten tällaisen jo työpostiinsa, itse sain tällaisen vasta tänä vuonna kesälomani aikana.

Taannoin mietiskelin, että jos tällainen humpuuki joskus sattuisi olemaan oikeasti tottakin, niin harmillista, ettei enää mikeisgod -sivustoa ole ja siellä sitä ihastuttavaa videota, jossa aasialaiset tytöt leikkivät ankeriaiden kanssa ("eels in the ass"). Ai että, se lopun "narsk" on niin ihastuttava, hurja ja törkeä, että... koko internetsin paras video.

[ 4 viestiä | ]