raju äijä intiasta raju äijä intiasta
Konekivääri-Katyja Konekivääri-Katyja
Helldivers 2 Metal Song Helldivers 2 Metal Song
Mitä apu laulaa? Mitä apu laulaa?
Maanantai Maanantai
Kissa Kissa
Based Peru Based Peru
Makkara Makkara
Valintojen maailma Valintojen maailma
Scheiße Scheiße
Nikketöity maa, etelä afrikka on samalla viellä Nikketöity maa, etelä afrikka on samalla viellä
valupertti mites se noin? valupertti mites se noin?
Peloittava perse Peloittava perse
Miehisyyden huipentuma Miehisyyden huipentuma
Heimosenkeimo bongattu Heimosenkeimo bongattu
Emmää mikkää rasismi ole saatana Emmää mikkää rasismi ole saatana
Homottaa Homottaa
Ihana nainen Ihana nainen
Hämmentävää, eiku Hämmentävää, eiku
Soturit haarniskoissaan Soturit haarniskoissaan
Kosketelkaa itteänne Kosketelkaa itteänne
Maailman vahvin kalja Maailman vahvin kalja
Sankarivartijat mäiskii kalluja Sankarivartijat mäiskii kalluja
Kahvittelua Kahvittelua
 707 näyttökertaa, 3 viestiä, 2 MB, 1 tiedosto, 02.03.2024 11:38:04
[ + 1 | ]

Uskomatonta

[68232] [1657153393564.webm] [2 MB] [320x600] [23.08s] [] []

pretzel

 · 

faggot

(17)
03.03.2024 01:28:28
#602993 [+-] Piilota Suosittele

Yks nettituttu kerto, että joskus 20 vuotta sitten oli ollu kerran päiväolusella lähiöbaarissaan ja pelas pasianssia. No siihen oli joku heppu tullu kyseleen, että saako istahtaa samaan pöytään. Sai luvan. Kamu sitten jatko pasianssia ku se jamppa alko kertomaan elämäntarinaansa. On kuulemma vaimo ja just syntyny lapsi ja sitten rupes itkeen. No tuttu sitten aika vitun ihmeissään, että mikä tää juttu nyt oikeen on ja lopetti korttipelaamisen. Se heppu alako siinä sitten selittään, että käy hakeen kaljan ja takas tullessaan rupes istuun sen tarinan iskijän viereen siten, että ei päässy karkuun siitä.

Puliveivari siinä mutisi omiaan ja lähti taas pois ku tuli takas vastapäätä istumaan ja taas rupes itkeen. Oli yhtäkkiä siinä sitten sanonu, että sitä surettaa ku ei oo koskaan saanu imeä kyrpää (mun tuttu siis on mies). Oli kuulemma meinannu purskahtaa kaljat nokan kautta pellolle. No se jamppa oli siinä sitten ruvennu kyseleen, että ookko homo ja saisko imeä sen kullia. Tuttu sitten sano, että kai vissiin jokainen on jollaki tavalla homo, että josko nyt vaihettas kuitenki puheenaihetta niin se hinttari oli innostunu ja lupas ostaa mitä tahansa juomia että jos suinki vaan saa imasta. No tää nettituttu sitten kekkas, että tossa naapurissahan on Siwa, että käy sieltä hakeen mäyräkoira niin tulee halvemmaks. Hintti sitten oli töpinöissään, että vitun hyvä idea ja paineli kauppaan.

Sillä välin tää tarinan kertoja oli kuulemma hörpänny kaljansa loppuun, vieny kortit takas tiskille ja lähteny ihan eri suuntaan aina välillä taakseen vilkuillen. Kuulemma jäi miettimään, että kauankohan se hintti oli juossu mäyriksen kans siellä pöpelikköjä pitkin huudellen "missä se pippeli oikein on?".

True fukken storie. Ainaki sen muut tarinat on olleet ihan tosia niin oletan, että tääki pitää paikkansa.

[ 3 viestiä | ]