porno on... porno on...
Poista Kebab Poista Kebab
Kastikemies Kastikemies
Da fug? Da fug?
Ihana nainen Ihana nainen
Riita poikki :3 Riita poikki :3
itsepetos22 itsepetos22
Surnu Pekka Surnu Pekka
Rasisti Rasisti
ketjukolari ketjukolari
Rabbi Heimgoldenstein Schekelblattin jalomielisyys Rabbi Heimgoldenstein Schekelblattin jalomielisyys
Ihana nainen Ihana nainen
Käärme ja Pekoni Käärme ja Pekoni
8€ diy ukulele 8€ diy ukulele
Venäjä Venäjä
The circle of börh :3 The circle of börh :3
Kun ei oo varaa jatkaa takinliepeitä Kun ei oo varaa jatkaa takinliepeitä
EHHHEHHEHE REPSIS KOPSIS :))) EHHHEHHEHE REPSIS KOPSIS :)))
Hyvää paskapaperia oli Hyvää paskapaperia oli
serverin ylläpitäjä serverin ylläpitäjä
Surkea ruoka-automaatti >:3 Surkea ruoka-automaatti >:3
Will sen tietää Will sen tietää
Moi pitää mennä. Moi pitää mennä.
Rudolf Hessu Rudolf Hessu
 483 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.79 MB, 1 tiedosto, 14.04.2024 02:25:01
[ + 4 | ]

tesla

[69806] [tesla.png] [0.79 MB] [640x1121] [] []
tesla.png

tesla

(31)  · 

homo

(544)  · 

sdp

(508)  · 

vihreät

(379)  · 

pimppi

(18)  · 

muunsukupuolinen

 · 

pride

(55)
14.04.2024 03:12:22
#614108 [+2] Piilota Suosittele

Toisaalta

kovin ristiriitaista.

Elon Musk, mies Teslan takana, haluaa Twitter-twätteriin eli "äksään" avointa keskustelua. Elon ei halua rajoittaa sananvapautta.
Elon on samaan aikaan woketuksen suurimpia vastustajia.
Woketus, miesten kastraatio ja "hompostelu" yhdistetään monesti sähköautoiluun, jota Elon siis toki Tesla-miehenä ajaa, mutta samaan aikaan sama henkilö julkisesti on woketusta vastaan. Ristiriitaista.

Itse olisin ostanut sähköauton syksyllä, jos ranget olisivat olleet toimivat niin kesällä kuin talvella ja hinnat järkevät, mutta koska näin ei ollut, niin pysyin polttomoottoriautoissa.

14.04.2024 04:55:17
#614122 [+-] Piilota Suosittele

Tää on varmaan yks tärkeimmistä kuvista koko 20-luvulla.

Yhellä naapurilla on joku saatanan sähkömopo. Kyssyin kerran, että mitenkä se toimii niin vähemmän ironisesti sano, että oothan nää nähäny tuon paskan olevan aina ja jatkuvasti latauksessa :D

Taloyhtiön homopojat ku päätti, että pittää olla etes kaks paikkaa patteriautoille niin toista ei oo tullu ja tuoki maksaa ties kuinka helevetin isua laskua siitä, että saa etes ladata jollaki vitun kännykän äpillä sitte. Taitaa myydä sen kesällä pois niin saa taas oikian auton tilalle.

No joo joo, jos on varraa ostaa joku vitun 50 tonninen patteripupu testiksi niin kyllä niille saaki nauraa. Saatana, anteeksi, herrani.

[ 6 viestiä | ]