Vapputilaisuus 1.5.2018 Suomen Pankin edessä Vapputilaisuus 1.5.2018 Suomen Pankin edessä
Nin-ten-too Nin-ten-too
reilukerho reilukerho
shrek shrek
Pako sarja Pako sarja
K E W L K E W L
Suomiporno piirroksena Suomiporno piirroksena
Avengers infinity war deleted scene Avengers infinity war deleted scene
Teinejä Teinejä
ASMR-koirs ASMR-koirs
Hyperkuutio² Hyperkuutio²
nyt on kaikki hyvin nyt on kaikki hyvin
Auvoinen satama Auvoinen satama
Ugly Kid Joe - Cats In The Cradle Ugly Kid Joe - Cats In The Cradle
STONEHEART - (Crypt Tv) STONEHEART - (Crypt Tv)
Inssidoge Inssidoge
sniff sniff
Reverberation room vs. Anechoic room Reverberation room vs. Anechoic room
Se pieni ero Se pieni ero
Sinä rakastat iidaa edelleen. Sinä rakastat iidaa edelleen.
Kaikki ne märät pierut Kaikki ne märät pierut
kissavieköön >:3 kissavieköön >:3
paardeissa paardeissa
m m
 733 näyttökertaa, 12 viestiä, 5.28 MB, 1 tiedosto, 14.04.2024 19:30:18
[ + 2 | ]

onko kukaan tunnistanut ählämiä

[69837] [Ahlami.mp4] [5.28 MB] [624x1080] [33.89s] [] []

ählämi

(100)  · 

kusipää

(16)  · 

somali

(87)
14.04.2024 20:04:05
#614347 [+3] Piilota Suosittele

Saispa ton nekrun kiinni nii repisin siltä ensin hampaat irti, sit tunkisin kullin suuhun ja sanoisen et nuole.
Aina kun se alkais anoo armoo tai itkeen nii hakkaisen sen ja pistäsin sen 10 päivää alasti arkkupakastimeen mistä kansi aukeis just nii paljo että saa happea, mut sen pitäs vähän väliä pitää sitä auki ettei tukehdu.
Soittsin sille ehkä samalla antti tuiskua ja ylppöä.

14.04.2024 21:00:23 | 01:45:58
#614360 [+8] Piilota Suosittele


Vasemmiston idiotismimeininki suosii näitä ja antaa heidän tehdä mitä vain. Se vain lisää häiriökäyttäytymistä, ylimielisyyttä ja nämä kaverit hyväksikäyttävät enemmän ja enemmän toisia ihmisiä sekä yhteiskuntaa. Korostetaan, kuinka vain valkoiset harrastavat rasismia, vaikka juuri tällaiset maahantunkeutujat ovat pahimpia rasisteja. Tuollaista toimintaa jopa voitaisiin sanoa terroristiseksi käyttäytymiseksi.

Jos viherviolettitukat pääsevät vähänkään vallan syrjään kiinni ja seuraavaan hallitukseen, tullaan menemään todella jyrkästi ikävämpään suuntaan - sen sijaan, että nämä pikkuterroristit laitettaisiin kuriin.

Todella ikävä ja vaarallinen trendi, josta on todella paljon videoita Twitter-Twätterissä jaossa, joista näkyy ylimielinen käytös, joukolla päällekäyminen ja erittäin väkivaltaiset otteet. Samat kaverit kun jatkavat samalla tiellä iän kasvaessa, on Suomi todella suurissa ongelmissa eikä poliisilla riitä mitenkään resurssit.

15.04.2024 09:59:31
#614493 [+-] Piilota Suosittele

Mikäli tää on aito... enemmän kuin tuo skidin jalkafetissin omaava ählämi ottaa pannuun noi jotka päättää kuvata tuollaista nöyryytystä.

[ 12 viestiä | ]