Alfa-kaulaparta Alfa-kaulaparta
Röi maanantai perrrkele Röi maanantai perrrkele
Kova jätkä Kova jätkä
jonnet ei taida muistaa jonnet ei taida muistaa
Puhtaat Valkoiset Geenit Puhtaat Valkoiset Geenit
Amerikan poliisit Amerikan poliisit
Kotini tuntui joskus kodilta Kotini tuntui joskus kodilta
Woof Woof
Quest of the Manwhore Quest of the Manwhore
Release the Krääkken! Release the Krääkken!
Eläväinen Eläväinen
Nussitaanko? Nussitaanko?
Fiilikseni Uuden Predatorin Juonesta Fiilikseni Uuden Predatorin Juonesta
It's terminal It's terminal
Saattoi pärähtää ulosteet punttiin Saattoi pärähtää ulosteet punttiin
Mäkisten maiden syksyinen gondola Mäkisten maiden syksyinen gondola
Säädöt Säädöt
kuliranistinen ruoka kuliranistinen ruoka
virgin nerd vs Some Chad virgin nerd vs Some Chad
virgin outlander vs The Chad Morrowind virgin outlander vs The Chad Morrowind
Tänään voin hyvin! Tänään voin hyvin!
Nyt sattu spandexia Nyt sattu spandexia
Lippalakkimuoti Lippalakkimuoti
Ryppy ja reikä. Ryppy ja reikä.
 546 näyttökertaa, 11 viestiä, 5.25 MB, 1 tiedosto, 29.04.2024 22:25:47
[ + 6 - | ]

Feikki mutta hyvä idea

[70248] [fake.mp4] [5.25 MB] [480x578] [53.80s] [] []

29.04.2024 22:49:57
#617390 [+-] Piilota Suosittele

>>617388

Hitto, kyllä viikonloppuisin pitäisi edelleen Subilta tulla Smäkkistä ja Ravia.
Pienissä rommeissa aivan mahtavaa viihdettä. Se huono näyttely, läpsiminen, hippastelu, ilmeet... ja jumalauta, vaikkapa Bianca Belair ruutuun painimaan, niin kyrpä yhtä pitkänä kuin Biancan hiukset.

29.04.2024 23:16:31
#617396 [+-] Piilota Suosittele

>>617392
Mahtavuutta. Laitoinpa palautetta Maikkarille, että takaisin ohjelmistoon moinen mahtavuus. Ja se naurettavuus on kaikille muille paitsi jenkeille selviö.

Toki olisi mukava, että töllöstä, siis oikeasti töllöstä, tulisi ilmaiseksi oikeata kunnon kamppailu-urheilua, mutta tuntuu siltä että ne ovat kaikki siirtyneet live-pay-per-view lähetyksiin eikä edes urheilupaketeilla näe mitään järkevää. Edes kuukausimaksullisista streameista ei tule kunnon kamppailua ja silti niiden urheilupakettien hinnatkin ovat riistäytyneet täysin käsistä jo muutenkin.. joskus tuli maksettua Viaplayn urheilustakin, mutta ei enää noilla hinnoilla... ja C Moren urheilut oli joskus, mutta siellä (Maikkarilla) ei ole mitään mistä maksaa nykyään... Tämä kausi on ollut muutenkin täysin poikkeava kun en ole edes F1TVPro:ta viitsinyt ottaa kun Mad Max voittaa niin ylivoimaisesti ettei ole mitään katsottavaa. Korkeintaan voisi kannattaa Sainzia pieksemään Leclerciä tai kannustaa Strollia tai Tsunodaa ajamaan taas jonkun kanssa kolari.

05.05.2024 10:17:23 | 10:18:00
#618906 [+1] Piilota Suosittele

>>617388
Se on sen idea? Ymmärrätkö? Mä en tajua miten jotkut vielä edelleen jaksaa jankuttaaa, että "Noku ei toi oo todellista!" Nousetko huutamaan myös elokuvateatterissa, kun pääsankari ampuu pahiksen ettei toi pahis kuollu oikeesti!?

Jos sen nimi on SHOW Wrestling niin luulis nimen jo kertovan, mutku ei... ei kaikki ummarra

[ 11 viestiä | ]