Heräät hänen vierestä. Mitä teet? Heräät hänen vierestä. Mitä teet?
Kissa- ja Koiragifejä Kissa- ja Koiragifejä
Plöö! :3 :p Plöö! :3 :p
tarvitsen oluta tarvitsen oluta
Missasin pentele Missasin pentele
Vielä joku päivä jälleennousemme Vielä joku päivä jälleennousemme
Kahvi lämmittää pakkasaamuna :) Kahvi lämmittää pakkasaamuna :)
You're the father You're the father
And a pirate's life for me! And a pirate's life for me!
Yllätyksettömyys Yllätyksettömyys
Isyyspakkaus <3 Isyyspakkaus <3
Jonotusmusiikin taikaa Jonotusmusiikin taikaa
Super♂Donkey♂Aniki Super♂Donkey♂Aniki
griffith vs black swordsman griffith vs black swordsman
Vaalikeskustelua Vaalikeskustelua
Sushukkaset Sushukkaset
Motiivit selville Motiivit selville
Akun mäenlasku Akun mäenlasku
Kissa- ja Koiragifejä Kissa- ja Koiragifejä
kiire,kiire,kiire.. kiire,kiire,kiire..
Apua ;____; Apua  ;____;
japanilainen mäkkärimainos japanilainen mäkkärimainos
Coolerin vaihto Coolerin vaihto
shake that ass ;))) shake that ass ;)))
 667 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.57 MB, 1 tiedosto, 28.06.2024 18:02:17
[ + 2 | ]

Vittuliinnut

[71486] [tiedosto.mp4] [4.57 MB] [1080x1920] [6.52s] [] []

28.06.2024 18:31:39
#630732 [+2] Piilota Suosittele

Ei tulla meidä maaillemme muukalaiset, sanoo linnut jotka ovat järkeviä. Mitä tekee hallitukset pitkin eurooppaa; Tulkaa meidän maillemme muukalaiset, emme välitä heimostamme paskan vertaa.

29.06.2024 04:11:57 | 04:12:52
#630919 [+-] Piilota Suosittele

Hyi saatana. Tuli ihan mieleen se kerta ku olin yhessä puistikossa syömässä jätksiä niin siinä pörräs sitten perkeleesti puluja. Nimettiin parin tyypin kans se yksinäisin niistä puppeli-puluksi (värityksensä vuoksi, oli ku pulun ja lokin risteymä) ku koko ajan urputti "uppedipuppedi puu.. buu buu., uppe... uppedi puppedi buu". Siinä siis sattu olemaan jo valmiit pariskunnat kaikilla eri linnuilla, mutta se homopoika juoksi siinä ees taas ympyrää ja yritti päästä astumaan muita poikalintuja. Siis nimen omaan niitä poikalintuja. No nehän veti sitä turpaan ja me vaan naurettiin. Siinä saatana tielle vielä toissaviimestä päivää Pride kuukautta, saatana :D

29.06.2024 20:13:12
#631109 [+-] Piilota Suosittele

>>630950
Sielläpä siellä. Siinä oli vissiin joku kioski kasvihuoneen kans tai jotain. Vähän kyllä jäi tavallaan säälittämään se niin erikoisen näkönen pulu ku oli ollu värityksensä vuoksi varmaan niin surkea vaihtoehto tyttöpuluille niin oli pillun puutteessa seonnu homoksi.

[ 7 viestiä | ]