pitkä setä pitkä setä
positiivinen kaveri positiivinen kaveri
Pyrstötähti osa 1-6 (Mora) Pyrstötähti osa 1-6 (Mora)
Sormet on kuin nippu... Sormet on kuin nippu...
Tanssijat Tanssijat
Räjähteet lentää Räjähteet lentää
Hallituskausi Hallituskausi
Akrobaatteja Akrobaatteja
Vuorenjuuren Alko aukeaa 10 min päästä Vuorenjuuren Alko aukeaa 10 min päästä
Kissa ei ikinä oppisi vastaavaa Kissa ei ikinä oppisi vastaavaa
ääni ja murskauspornoa ääni ja murskauspornoa
Prkl Prkl
Kimppa kivaa Kimppa kivaa
Vapuksi tummaa appelsiinisimaa ja tavallista simaa Vapuksi tummaa appelsiinisimaa ja tavallista simaa
Niin ne ajat ja tarpeet muuttuu Niin ne ajat ja tarpeet muuttuu
Hyvä koira Hyvä koira
Hyvää syntymäpäivää sinulle börhein! Hyvää syntymäpäivää sinulle börhein!
Huoneen savumäärästä päätellen yritetty muutaman kerran Huoneen savumäärästä päätellen yritetty muutaman kerran
Pallot talteen Pallot talteen
Äärioikeisto tulee, huomioithan vihakäsimerkit Äärioikeisto tulee, huomioithan vihakäsimerkit
Ulinaa Ulinaa
Totuuden teksti Totuuden teksti
Taasko kuvaat minua >:3 Taasko kuvaat minua >:3
Kuvakommentti Kuvakommentti
 498 näyttökertaa, 14 viestiä, 16.57 MB, 1 tiedosto, 29.06.2024 00:01:22
[ + 5 - | ]

Läski saa kepistä pääjän

[71491] [tiedosto.mp4] [16.57 MB] [1274x720] [44.70s] [] []

29.06.2024 00:19:20
#630858 [+7] Piilota Suosittele

En oikein käsitä, miksi tuota ajotiellä istumista sallitaan alunperinkään. Jos minä perustaisin kavereideni kanssa leirin keskelle liikennettä, meidät häädettäisiin pois saman tien. Tulee fiilis, että tuo meininki puoliksi sallitaan, mutta puoliksi kielletään.

29.06.2024 00:44:20
#630864 [+4] Piilota Suosittele

Raivostuttava lauma pässejä tekemässä just sitä millä
ei varmasti tule herumaan ymmärrystä liikkeelle.

29.06.2024 00:54:42 | 22:58:55
#630867 [+3] Piilota Suosittele

>>630861
Surun lista!
Lohdutan sinnuu seksikkääl naisel.


Mitä tulee Elonapinoihin, niin kaikki voima käyttöön.
Poliisi saisi käyttää niin paljon voimaa noita Eloapinoita vastaan kuin vain voi. Jokaiselle noista anarkisteista kehno kohtelu.
Sen lisäksi tuhansien eurojen sakot ja rikosrekisteri. Jokaiselle.
Samat ihmishylkiöt, tavallisten ihmisten haittaajat ovat myös Antifan jäseniä, anarkisteja, Hamas-huivien käyttäjiä, antisemitisteja, 7.10.2023 kieltäjiä ja vasemmiston johdatettavia lellikkejä. Ihmisiä, joilta reaalimaailman ymmärrys on kadonnut ja ovat hyväksikäytettäviä vasemmistokannattajia, joiden ankeriaat ovat metsissä. Ovat vain vastustamassa anarkian vuoksi ja aiheuttamassa haittaa tavallisille ihmisille. Eivät ole ottaneet asioista tarpeeksi selvää eivätkä uskalla, pysty eikä heillä ole omaa rahaakaan tarpeeksi lähteä vastustamaan oikeasti haitallista ilmastojen, vesistöjen ja maaperän hyväksikäyttöä Intiaan ja Kiinaan. Halveksuttavaa.

29.06.2024 22:50:14
#631184 [+-] Piilota Suosittele

Yksikään noista läskeistä ja idiooteista ei tee työtä. Kiinni kaikki ja tiedot ylös ja kaikki tuet poikki!

[ 14 viestiä | ]