Gamer cat Gamer cat
Fitta, katten! Fitta, katten!
Astrophysicist Explains Gravity in 5 Levels of Difficulty Astrophysicist Explains Gravity in 5 Levels of Difficulty
Emäntä sekosi Emäntä sekosi
hyp hyp hyp :3 hyp hyp hyp :3
tämä olikin virhe :3 tämä olikin virhe :3
tämäm on vettä tämäm on vettä
Sai juuri ajokortin Sai juuri ajokortin
Tilaisuus ohitettu Tilaisuus ohitettu
toimii se noinkin :3 toimii se noinkin :3
Korona Korona
Kylmä hiki glitchaa Kylmä hiki glitchaa
Monttu Monttu
Cnina ei ne perälävet Cnina ei ne perälävet
olen valmis nytten :3 olen valmis nytten :3
toimiikohan talvisodassa toimiikohan talvisodassa
Jopa Elon Musk tietää että Corona virus paniikki on tyhmää Jopa Elon Musk tietää että Corona virus paniikki on tyhmää
Ei vaan toimi tässä maassa Ei vaan toimi tässä maassa
ihana vanessa ihana vanessa
Kipsu lämmittelee saatanaa :3 Kipsu lämmittelee saatanaa :3
hero of stalingrad hero of stalingrad
LSD LSD
Koronaohje Koronaohje
Ei varmaan mikään häävi elämä tuollaisella Ei varmaan mikään häävi elämä tuollaisella
 763 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 06.07.2024 13:15:26
[ + 1 | ]

Selänne

[71651] [Selanne.jpg] [0.08 MB] [1019x1274] [] []
Selanne.jpg

selänne

 · 

persu

(150)  · 

karen

(28)
06.07.2024 13:49:28
#632601 [+4] Piilota Suosittele

Eli pitää tietää turussa syntynyt ja köpiksessä asuva Räsäsen vihaaja jotta ymmärtää että teksti on paskaa vihapuhetta.

06.07.2024 15:31:44 | 15:33:16
#632609 [+3] Piilota Suosittele

Muistelen, että TV-Alf pelkäsi kissoja. Näköjään yliopisto-Alf pelkää myös totuutta ja skibidi-böbidi-unelmahömpästä poikkeavia selännemäisiä mielipiteitä, jotka viime vuosina ovat peilanneet tavallisten suomalaisten mielipiteitä (tuoreimpana Sirpan mielipiteet Elokapinasta).

Rehnihän on tunnettu "oikeiden ja hyvien mielipiteiden" esittäjä, vihapuheen vastustaja - ja kaveri, joka on kirjoittanut, että Päivi Räsänen tulisi lähettää hevon helvettiin. Vastustaa vihapuhetta paremmiston tapaan silloin, kun se sotii omaa mielidettä vastaan, mutta "väärinajattelevia" kohtaan tietenkin saa esittää vihapuhetta ja millaista kielenkäyttöä vain.

Ja vaikka Rehn on sinänsä ollut työteliäs kaveri ja mukamas suuri ajattelija, pitää muistaa että kaverin työura on rakentunut yliopistoissa pyörimiseen sen sijaan, että olisi saanut kannuksensa yksityisiä yrityksiä boostaamalla/nostamalla.

[ 8 viestiä | ]