isäni on turbo isäni on turbo
kiina ensin kiina ensin
Uuuh nami nami (hyi vittu) Uuuh nami nami (hyi vittu)
Virgin vs Chad Virgin vs Chad
tervetuloa tervetuloa
Voi, älä itke Voi, älä itke
Elämme kovia aikoja ystävä hyvä Elämme kovia aikoja ystävä hyvä
Rin tin tin Rin tin tin
Ihmiset on lihansyöjiä Ihmiset on lihansyöjiä
ladattava romani ladattava romani
Valupertin perjantai Valupertin perjantai
Einstein Einstein
ootko älynny et ootko älynny et
WTF WTF
nuclear superpower nuclear superpower
Vapaa ilta Vapaa ilta
Forever Young Forever Young
Ilmestyskirjan ratsastajat Ilmestyskirjan ratsastajat
Outoa suhinaa S-marketissa Outoa suhinaa S-marketissa
Paskalla Paskalla
Sekopää Sekopää
aina ne vaan pelottelee aina ne vaan pelottelee
nunna nunna
Aatu kuulee Kekkosesta Aatu kuulee Kekkosesta
 702 näyttökertaa, 16 viestiä, 0.29 MB, 1 tiedosto, 23.08.2024 15:38:57
[ + 6 | ]
👑 Plussatuin 23.08.2024.

Junastaja

[72734] [tiedosto.jpg] [0.29 MB] [1009x692] [] []
tiedosto.jpg

apu apustaja

(337)  · 

juna

(136)
23.08.2024 16:37:44 | 16:38:13
#643191 [+1] Piilota Suosittele

Nyt vittu näiden apujen kanssa :D
Ne spurdot oli parempia, niistä ymmärsi sen olemuksen. Varsinkin intttispurdot, kun siellä oikeasti oltiin nollat taulussa koska viimeiset 4 yötä on nukuttu kustakin se 4 tuntia. Sillion samaistun todella paljon siihen spurdoiluun ja häröilyyn kun aivot sanoo kukkuu.

Nä aput on vaa.... "Ymhs eh emmä tee mitään... ööö joo"

23.08.2024 19:15:12
#643255 [+-] Piilota Suosittele

>>643247
teen sule kuule pennut mä ola amore mio :o

>>643250
Siiskun... ei avaudu. Ei avaudu kuin antikissen kintut, näissä on sellainen... "Joo tehdään intensiivinen taistelutilanne, jossa luodit räjähtää ja sitten sankari menee sille tää joo tota... emmä kyl yhtään nyt tiiä nii joo, tos nainen on raiskattu ja vauva naulittu seiniin mut ei mul oo oikeen tunteita ni mä olen sillee mmhm joo apustaja. Heh, tää oli niinku se vitsi? Eli mikä?

Inttispurdoissa oli se vitsi, joku inttihessu teki virheen tai ymmärsi jotain väärin. Sit oltiin "Hää äläbä höhöhe?" :D Siinä oli se vitsi, se oli kujalla. Jokainen meistä on kujalla, kuin just heränneenä se oli sen vitsi.

Apustaja boliis juu bii baa. Meist ei oo mihinkää ja dää on se vitsi hä? Ei avaudu, sammakoita jotka ei osaa mitään?

23.08.2024 22:36:41
#643277 [+-] Piilota Suosittele

Ja siis nimenomaan se apustajien tyyneys ja vähäeleisyys missä tapahsa tilanteessa on se juttu. Toki mähän nyt tykkään Aki Kaurismäen leffoistakin :D

23.08.2024 23:19:24
#643300 [+1] Piilota Suosittele

>>643255 Apustaja-meemissä pitää tietää, että apustaja on kehitysvammainen sammakko - tai oikeammin, meemissä esiintyvä sammakko on kehitysvammainen, joka tarvitsee omaa apustajaa, mutta yrittää silti parhaansa mukaan toimia yhteiskunnassa eri rooleissa, joihin kyvyt eivät kuitenkaan oikein riitä.

24.08.2024 00:25:39 | 00:26:49
#643329 [+-] Piilota Suosittele

>>643300
Selitä mulle tää?


Poliisilla on tuima ilme mutta ne on kehitysvammaisia? Eli mitä tässä apustetaan, jos kehitysvammainen tarvii apustajaa? Eli siksikö poliiseja on kaksi? Oli tosi hauska vitsi?

Posiili: koska kehitysvammainen?

Kerron yhtä hyvän vitsin
Alepassa porkkana on alennuksessa, koska porkkana on kehitysvammainen :D


Tämä nyt sitten naurattaa? En ymmärrä?

[ 16 viestiä | ]