Disneyn uusin Disneyn uusin
Maanantai Maanantai
Tero ja Esa Pallokainen Tero ja Esa Pallokainen
Herra konstaapeli, vauhti on suhteellista Herra konstaapeli, vauhti on suhteellista
Kääk Kääk
Pupusia :) Pupusia :)
Luottamuspula Luottamuspula
Käytit logiikkaa selittääksesi logiikan tarpeettomuutta Käytit logiikkaa selittääksesi logiikan tarpeettomuutta
Herraskainen apu Herraskainen apu
Mikä auto? Mikä auto?
Päivällinen Päivällinen
Paskatyö Paskatyö
Viini ei kelpaa Viini ei kelpaa
Rapunzel Rapunzel
Reetu Reetu
luolastoa selaten yöllä luolastoa selaten yöllä
Perjantai Perjantai
Lännen apu Lännen apu
Silmien välliin ryssää juu Silmien välliin ryssää juu
Neekeri hyppii silmille Neekeri hyppii silmille
Moro Moro
Ihana nainen Ihana nainen
Yes Yes
Lesbojen Hallitsija Lesbojen Hallitsija
 835 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.89 MB, 1 tiedosto, 26.10.2024 08:39:55
[ + 1 - | ]

Säikähti

[74151] [an75zQb_460sv.mp4] [0.89 MB] [460x544] [18.72s] [] []

nainen

(2039)

auto

(629)

paniikki

(10)
27.10.2024 02:37:25
#655540 [+3] Piilota Suosittele

>>655373
Yhen kerran istuin takapenkillä ku nainen oli lähössä ajamaan. Samanlainen huuto alkoi saman tien ku sai auton käyntiin. Syynä oli se, että näki muurahaisen. Muura-vitun-haisen. Vänkärinpenkkiläinen kysy erittäin ponnekkaasti, että ootko nää nyt saatana oikeasti ajokuntonen että tommosta paniikkia ei voi tulla ku ajaa autoa. Vakuutti olevansa kunnossa. Jos ei ois ollu pakko olla kyytissä niin en ois lähteny sen kyytiin. Aivan skitso ämmä.

No toisen kerran kanssa sitten ison auton ratissa oli tyttö. Oikeen tasapainosen olonen ja olin siinä sitten kyytiläisenä. Onneksi vielä parkkipaikalla. Akka rupes ykskaks huutaan hoosiannaa ja säikähin itekkin niin, että meinas lurahtaa paskat housuun. Syynä oli ku kevään ensimmäisinä lämpiminä päivinä sattu kimalainen lenteleen autoon lämmitelläkseen.

Ei yhtään ihmetytä kolareiden määrät ku hullut ämmät on päästetty rattiin. Emmäkään tykkää neekereistä tai hämähäkeistä mutta ku on ratissa niin ei siinä voi ruveta panikoimaan ja vetelemään salmiakkikuvioita pitkin pitäjiä. Mutta semmosiahan ne tyypilliset naiset on. Niiden paikka on kotona kutomassa villasukkia ja keittämässä hernekeittoa kuhan ne saa koulutettua siihen malliin, että eivät enää polta koko taloa siitä ympäriltään.

[ 6 viestiä | ]