ammatti juoppo ammatti juoppo
De ja vu De ja vu
Aput töisessä Aput töisessä
karu pohjola karu pohjola
Eipä kestä Eipä kestä
minä nyt juon minä nyt juon
WHERE IS MY MONEY? WHERE IS MY MONEY?
Jeppe sai koronan ja kertoo kokemuksestaan Jeppe sai koronan ja kertoo kokemuksestaan
Seksipupusilleni tiedoksi Seksipupusilleni tiedoksi
assburger ja sukat assburger ja sukat
lääkettä saaatana :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lääkettä saaatana :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Videotyöhakemus Videotyöhakemus
Suomea, suomea... Suomea, suomea...
Kekkonen Kekkonen
Juuh elikkäs Pasta Carbonara Juuh elikkäs Pasta Carbonara
MP siitä, että kristinuskoa levitettiin miekalla? MP siitä, että kristinuskoa levitettiin miekalla?
Painopiste Painopiste
Ne pienet erot, osa3. Ne pienet erot, osa3.
Sukupuoli Sukupuoli
Tämä on minä kun joku suvakkilesbo kertoilee mielipiteitään Tämä on minä kun joku suvakkilesbo kertoilee mielipiteitään
Koronapotilaatko yliedustettuina? Tehohoitopaikkojako ei riitä? Koronapotilaatko yliedustettuina? Tehohoitopaikkojako ei riitä?
Ketterä kuvaaja Ketterä kuvaaja
elä juo kahvii vitu rassisititisisisisisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii elä juo kahvii vitu rassisititisisisisisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
mordor mordor
 887 näyttökertaa, 14 viestiä, 0.22 MB, 1 tiedosto, 30.10.2024 09:48:28
[ + 6 - | ]
👑 Katsotuin 30.10.2024.

Ihana nainen

[74221] [tiedosto.jpg] [0.22 MB] [720x886] [] []
tiedosto.jpg

pauliina laitinen

30.10.2024 20:27:23 | 20:31:58
#656264 [+-] Piilota Suosittele

>>656160

En käytä mitään ihomeikkejä ja huulissakin vain jotain sävyttävän huulirasvan tapaista. Silmiä tykkään korostaa koska kasvoin aikuiseksi goottien ja emohomojen aikakaudella.

30.10.2024 21:00:29
#656283 [+-] Piilota Suosittele

38, mutta 32.. no 36 on jo aivan sama, olet silloin keski-ikäinen, ja se tuo muossaan ongelmat. Fyysiset, psyykkiset ja parisuhdemarkkinoilla tyydyt usein vain huoraan ja maksat.

30.10.2024 21:05:21 | 21:06:56
#656285 [+-] Piilota Suosittele

>>656278
Mä oon edelleen nuori, tosi nuori kundi mut mun ikä alkaa jo nelosella. Tieks..? Ei se viidenkympin villitys tai kuudenkympin kriisi mitään ole. Tässä saatana on just sellanen setämies joille mä ite nauroin kun ne yrittää olla nuoria yökerhos. Ei saatana, nyt baarit on vahtunu niihin vanhojen ukkeleiden lähipubeihin.

[ 14 viestiä | ]