Senkin neek.. t. Kisse Senkin neek.. t. Kisse
pakolaispolitiikka on suomalaisten naisten vika pakolaispolitiikka on suomalaisten naisten vika
DRILL GRILL DRILL GRILL
tein tämmöstä matoruokaa tein tämmöstä matoruokaa
Pitäiskö? Pitäiskö?
nyt kävi näin nyt kävi näin
Kalakauppias Kalakauppias
Huutista Huutista
Päivän iltasonnat 🤦‍♂️ Päivän iltasonnat 🤦‍♂️
testi testi
Teoreetikot Teoreetikot
Lähde: YLE Lähde: YLE
Elokapina Elokapina
ihmeelliset herneet ihmeelliset herneet
paskaa.mp4 paskaa.mp4
Väsy tuli Väsy tuli
Pohtivakass Pohtivakass
Sanna vähän neuvotteli! Sanna vähän neuvotteli!
Sale on äijä Sale on äijä
Dyyni? more like Duuni Dyyni? more like Duuni
lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zombie apocalypse zombie apocalypse
Sumunkaari Sumunkaari
4x Pepperoni 4x Pepperoni
 442 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.2 MB, 1 tiedosto, 22.12.2024 01:19:14
[ + 2 | ]

Japanianiassa

[76096] [6dbce0128c8404e9.mp4] [4.2 MB] [460x816] [44.47s] [] []

japani

(189)  · 

ei neekereitä

 · 

turvallista

 · 

hentaineekeri

(13)  · 

vinosilmä

(31)  · 

rasismi

(126)  · 

nippon

(10)
22.12.2024 07:47:32
#668373 [+5] Piilota Suosittele

Entisillä kotikulmilla olevan k-marketin arkea: *Anteeksi, saisinko laatikon sandelsia?* Myyjä: "Pieni hetki, tuon sen teille kassalle", kaikki alkoholi monipakkaukset myymälän takatiloissa, kiitos sekakäyttäjät, alkoholistit ja nistit.

Saman lähiön toisenpään prismassa on kassoilla, p-hallin ovilla ja ulko-ovella kyltit "Pakkaathan ostokset kasseihin jo kassalla, ostoskärryjen vienti ulos kielletty!" kiitos ympäri lähiötä ostoskärryjä levitelleet neekerit ja ählämsählämit.

Vielä +15 vuotta sitten kyseisen lähiön läpi uskalsi kävellä naisetkin pienessä juubassa viikonloppu yönä, nyt arki ilta, selvinpäin, alle 10min ja joku sekakäyttäjä tulee sönköttämään jotain bussirahasta ja tupakasta, hermostuu ja lähtee käsittämättömiä mökeltäen menemään kun sanon että ei tipu, ei ole.

Erään kolmen talon kompleksin pihalla afrikkalaisten älämölö heimo riita / huutokilpailu.

Entisen kotitalon viereisestä pysäkkikatoksesta tuli nuori arabi hemmo kysymään tarvitsenko pilveä.

Itse voi vain todeta että helvetin hyvä kun on varaa asua muualla...

22.12.2024 09:08:21
#668380 [+-] Piilota Suosittele

Joku kk sitten jenkkilässä riehuva väkijoukko murtautu ikkunasta apple storeeb ja mätti kassit täyteen puhelimia. Heti kun ne vei liikkeen ulkopuolelelle ne alko vilkkumaan ja piippaamaan. Siihen ovelle ne oli sitten jäänyt, veikkaan että ei nuokaan japanialaiset käyttökelpoisia oikeasti ole ja vähintään ovella hälyttää

22.12.2024 12:30:04
#668395 [+-] Piilota Suosittele

>>668380
Varmaan joku IMEI pitää avata et toimivat. Muuten ovat tuollaisia kivoja paperipainoja. Telkkareissaki on ns. myymäläasetus niin miks ei noissa.

25.12.2024 13:52:49 | 13:53:18
#669161 [+-] Piilota Suosittele

>>668329 500vuoden kokemus siitä miten intialaiset kaupparatsut oppii lukemaan, kirjoittaan ja tekemään töitä. Voisko nuo palauttaa Intiaan samanlailla kuin pandatkin Kiinaan?

[ 8 viestiä | ]