muori antaa kommenttia muori antaa kommenttia
Kuuma Kuuma
Kersantti Kaloriina Kersantti Kaloriina
Lävistyksiä Lävistyksiä
karenilla on asiaa karenilla on asiaa
ei oikein suju ei oikein suju
Trukkimies hoitaa Trukkimies hoitaa
Matupatja Matupatja
Videokokoelma Videokokoelma
Danny ja sekopää Danny ja sekopää
Tusseja tussussa Tusseja tussussa
Ilmeesi kun folio salaliittoteoreetikot olivat taas oikeassa? Ilmeesi kun folio salaliittoteoreetikot olivat taas oikeassa?
Kissa apu Kissa apu
tsottomattee tsottomattee
Ihana nainen Ihana nainen
Homot sotkee Homot sotkee
kulkee kulkee kulkee kulkee
Tissit Tissit
Juuri siitä, eiku ei siitä Juuri siitä, eiku ei siitä
Janoinen japanilainen Janoinen japanilainen
Maistuisko? Maistuisko?
Kenen kokoelma? Kenen kokoelma?
Hieno mies Hieno mies
Valupertti syö mehujäätä Valupertti syö mehujäätä
 501 näyttökertaa, 18 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 22.12.2024 21:16:24
[ + 1 | ]

Granit kirjoitti muutaman kirjan

[76132] [0.jpg] [0.06 MB] [720x1224] [] []
0.jpg

thomas

(5)  · 

ongelma

(30)  · 

itsereflektio

23.12.2024 11:33:52 | 11:34:56
#668629 [+-] Piilota Suosittele

Ylempien kommenttien tason takia en ole ollut kirjautuneena tänne enää vuosiin. Aikuiset tinkaa ja tappelee vittu anonyymillä meemi sivustolla?

Sekä ylläpidon jollain tapaa järjettömän kieroutuneen banaani vasaran käytön takia. Sain nimittäin ikuisen bannin kun laitoin videon missä ihminen tippui sillalta alas ja syy oli ettei oikeita ihmisten kuolemia saa olla.

23.12.2024 13:50:41
#668641 [+1] Piilota Suosittele

oon lukenu noita ja ihan vitun raskasta luettavaa. siis ne vois olla hyviä mutta aivan läpivitunpaskaa kirjoittamista. semmosta jenkkityylistä itsensä toistamista ihan jatkuvasti, tuntuu ettei asiasisältö etene yhtään ja kertomukset persoonallisuuksien yksityiskohdista ei sit kuitenkaan mee kovinkaan syvälle. kohderyhmänä varmaan ämmät jotka selfhelppejä muutenkin lukee, pintapuoleista dramaattista hönttää vaikka aiheesta voisi kirjottaa ihan oikeankin tietopläjäyksen.

23.12.2024 17:09:22
#668702 [+-] Piilota Suosittele

>>668685
Oon sun hyväksikäyttäjä-isäsi ;) muistatko ne joulut pikku-granit kun antauduit minulle? Vieläkin tulee touhutippa isillä munan nuppiin kun ajattelen sua.

23.12.2024 17:14:08
#668703 [+-] Piilota Suosittele

>>668702 Äijä on ollut maan alla pidempään kuin äiti, eikä se käyttänyt minua mitenkään hyväksi. Karu ukko oli, mutta reilu ja niinkin vanhan liiton pieruksi yllättävän ymmärtäväinen.

[ 18 viestiä | ]