KKK on oikeasti suvakkipuolue KKK on oikeasti suvakkipuolue
Sähköauto Sähköauto
Punaisten lyhtyjen alue Punaisten lyhtyjen alue
Haaveilee... Haaveilee...
Nugetit Nugetit
Kunnon kamaa Kunnon kamaa
Ärsyddävä ysgä :--DDD Ärsyddävä ysgä :--DDD
Etiikka & moraali Etiikka & moraali
Panomies Panomies
Jos pika"ruoka" "ravintoloiden" mainokset ol Jos pika"ruoka" "ravintoloiden" mainokset ol
Norjalaisten uusi sukellusvene Norjalaisten uusi sukellusvene
Mooses jakaa Mooses jakaa
Gay Gay
Football derp Football derp
Se sanoo sinun olevan homo Se sanoo sinun olevan homo
Tämä gifu saa sinut vihaiseksi Tämä gifu saa sinut vihaiseksi
Jos energiajuomamainokset olisivat totuudenmukaisia Jos energiajuomamainokset olisivat totuudenmukaisia
Lämpimät penkit Lämpimät penkit
Stargåte Stargåte
Viileä tarina velisein Viileä tarina velisein
Terve Terve
psykoosit psykoosit
spurdo :DDD spurdo :DDD
Käyttis kuvakommentti Pamputtimelle Käyttis kuvakommentti Pamputtimelle
 608 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 10.02.2025 21:44:55
[ + 4 | ]

Vapahtaja saapuu

[77903] [vapahtaja_saapuu.jpg] [0.17 MB] [1280x1280] [] []
vapahtaja_saapuu.jpg

jeesus

(176)  · 

turri

(241)  · 

kristus

(8)  · 

kristinusko

(13)
10.02.2025 21:57:22
#679688 [+2] Piilota Suosittele

>>679686
Ylläpidolla on yleensä kädet täynnä töitä Luolaston pitämiseksi toiminnassa mutta toisinaan on hyvä muistuttaa käyttäjiä siitä mikä elämässä on tärkeintä!

10.02.2025 22:06:48 | 22:09:58
#679689 [+-] Piilota Suosittele

>>679688
Tietääkö ylläpito muuten mitään oikeasti hyvää turrielokuvaa ? En tarkoita nyt siis pornoa, tai voi siinä pornoakin olla mutta ylipäätään elokuvaa? Saa olla myös animaatio, mutta yleensä nämä turrielokuvat on ollut pääsääntösesti piirrettyjä, jotain Madagaskaria mä en miellä täysin turriksi. Tarkoitan siis e612 tai FurAffinity tason turreja ?

Tyyliin vitun eeppistä olisi, jos Jay Naylorin niistä "better days" sarjakuvista tehtäis leffa ? Jotain sellasta ?

(äläkä nyt ajattele sitä kahden kuvan Fiskin ja systerinsä insesti kohtaa <.<)

e:
Judy Hopps ois kyllä turri, mutta valitettavasti se hahmo tai sarjii ei iske muuhn. Jostain syystä siitä en oo kiinnostunu

11.02.2025 01:49:59
#679781 [+-] Piilota Suosittele

>>679776
ai miten niin? se että mulla on turrien suosima koiran kullidildo sekä sellaset isot koiro töppöset. Sellaset koirantassu tohvelit ^^ Butt plug häntää mulla ei vielä ole.

Ja siis, minä en siis niitä aina käytä. Mulla on treffiseuraa jonka kanssa leikkiä niillä. Mhm, koiran hihna ja eri pantoja on tullut mustista ja mirristä ostettua

Miten niin sä olet musta huolisssas? :D

11.02.2025 07:20:50 | 07:55:28
#679809 [+-] Piilota Suosittele

>>679781
Joo, mää kyllä muistan hyvin sen sun lohikäärmedildon. Hyvän tähden mies, tehän olette täysin perverssi! Voin vaan kuvitella miten @valupertti tai @hapsi_ tulee sun luo ja sanot käyväs pikaisesti vessassa ehostautumassa ja tuut sieltä sitten tamineitten kans esiin. Ennen vanhaan transut laskettiin pervoiksi, mutta kai tuommoset.. hyi, sun kaltaiset .. pitää perwoilua ihan normina. Valontuojan nimeen, paranna tapasi!

[ 9 viestiä | ]