mitä sinä teit 16 vuotiaana? mitä sinä teit 16 vuotiaana?
Pyllynaaman linnake Pyllynaaman linnake
<3 <3
tosimiehen musiikkia tosimiehen musiikkia
vänkyrässä paijailua :3 vänkyrässä paijailua :3
Keksiä Keksiä
kauhuelokuvien äänet kauhuelokuvien äänet
Eka Vekaran taikahame Eka Vekaran taikahame
Gooby in moon Gooby in moon
Tampereen Tero pro skater Tampereen Tero pro skater
preussin gondola preussin gondola
Antavainen Anteron serkku Antavainen Anteron serkku
intissä intissä
taas vituttaa ku käy näin taas vituttaa ku käy näin
päivän nauruannos ja katsotuin media päivän nauruannos ja katsotuin media
Ei homoilua nyt Ei homoilua nyt
Meillä taitaa olla sama suunta Meillä taitaa olla sama suunta
voisitko jättää minut rauhaan >:3 voisitko jättää minut rauhaan >:3
Dragonborn Dragonborn
Tulisitko viekkuun kultaseni? Tulisitko viekkuun kultaseni?
korkeajännitys korkeajännitys
Kanala Kanala
LOTR LOTR
Skodan viritystä Skodan viritystä
 426 näyttökertaa, 6 viestiä, 1.49 MB, 1 tiedosto, 25.02.2025 14:12:47
[ + 0 | ]

Nyt pitää levätä

[78428] [0.gif] [1.49 MB] [500x650] [] []
0.gif

26.02.2025 00:37:05
#682841 [+1] Piilota Suosittele

Katkolle! Kuka vitun idiootti menisi katkolle kun sen voi tehdä kotonakin kuten juuri äsken alkaen la-su jolloin en juonut edes vettä, ja eilen ei ollut niin pahaa krapulaa 0.00:ssa kuin tänään koska join eilen. Ei pameja, ei mitään, 2 yötä ja päivää vapinaa.

Suljetulla taas antavat pamin, yhden (1) pamin tunnin välein, no eihän se mitään auta. Kannan lompakossa aina levyä ja söin ne salaa molemmilla kerroilla niin lähti psykoosit ja osin krapulakin.

26.02.2025 11:14:36
#682904 [+-] Piilota Suosittele

>>682841 maanantaina yrittivät laittaa kun sanoin että antabusta olen vain vailla ja töihinkin pitäs vielä mennä. Kyllä nämä hikiset painajaiset loppuu itsestäänkin.

27.02.2025 05:05:11 | 05:05:29
#683086 [+-] Piilota Suosittele

>>682904
Katkolle ei oikeasti pääse ilman lekurin lähetettä, ja siinä vaiheessa kun jonkun pitää sut sinne viedä, menet mieluummin viinakauppaan. Nää vois kuunnella asiantuntijoita joskus. Lauantaina heitin suoraan katkon kahdeksi päiväksi vaikka oli lonkeroa ja 3 laatikkoa kaljaa, ja kiduin 2 päivää. Siellä olisin saanut liian vähän pameja ja ois vahtinna ettei tule psykoosi tai kramppaa pahemmin. Ite se pitää hoitaa. 48+12 tuntia hereillä, 48 tuntia täysin selvinpäin juomatta ja syömättä, jalkoja kramppaillen valveilla vaihtaen asentoa kerran sekunnissa, sinne katkolle pitäis vaan voida kävellä, mutten olisi mennyt muutenkaan kun antavat pamia liian vähän minun sietokykyyn.
>>682966

[ 6 viestiä | ]