The night The night
Tää :D Tää :D
viagra apu viagra apu
Tämä tapahtui Tämä tapahtui
Kohta tulee dabbelu Kohta tulee dabbelu
uuuhh aaaahhh uuuhh aaaahhh
Alien invasion Alien invasion
slayer slayer
THICCC THICCC
B♂hemian Gayps♂dy B♂hemian Gayps♂dy
minä vaan tulin tänne :3 minä vaan tulin tänne :3
Slayjer saatana Slayjer saatana
Ukkometso Ukkometso
Marinin valehtelu Marinin valehtelu
ROXY ROXY
Van Halen Runnin With The Devil (live, US Festival 1983) Van Halen Runnin With The Devil (live, US Festival 1983)
Suzuki Suzuki
tallahasseessahallat tallahasseessahallat
muikea ilme :3 muikea ilme :3
Synnitön heittää ensimmäisen kiven Synnitön heittää ensimmäisen kiven
kissanviikko :3 kissanviikko :3
Didi didi didi :3 Didi didi didi :3
Isoisä oli oikeassa Isoisä oli oikeassa
Nimejä Nimejä
 307 näyttökertaa, 5 viestiä, 2.26 MB, 1 tiedosto, 04.03.2025 03:02:17
[ + 0 | ]

terveydelle vaarallinen

[78701] [terveydelle_vaarallinen.png] [2.26 MB] [2048x1850] [] []
terveydelle_vaarallinen.png

terveydelle vaarallinen

 · 

pontikkapannu

05.03.2025 01:48:03 | 01:49:04
#684472 [+1] Piilota Suosittele

>>684356
Kai mä nyt oon noob ku en ole edes opiskeluaikoina pontikkaa tehnyt, kiljua 5 saavia porisemassa jatkuvasti muutaman kuukauden ja pullotus, niin sitä oli vielä 3 vuoden jälkeen sen verta että kaadettiin viemäriin ja lahjoitettiin kaikki minkä pystyi pois. Join usein iltaisin aikamoiset spurdot siitä ja kerran heräsin boksereissa naapurin rappukäytävästä keskellä yötä ilman avaimia naama kuulemma rypemisestä verillä 4,5 litran jälkeen, sit riitti se homma. Pääsin naapurille yöksi, mutta sitä ennen piilouduin rappusissa ja rappukäytävässä tuntemattomia naapureita kunnes kuulin niistä yhden olevan kaveri.

Nyt tietysti osaisin, mutta haen alkosta jos tarvii, eli en koska juon vain kaljaa.

05.03.2025 10:02:38 | 10:03:09
#684575 [+-] Piilota Suosittele

>>684571
SSRI-Lääkkeet. Poistaa teini-ikäseltä ja parikymppiseltä halun nussia kuin saatanan kaniini aina kun silmä välttää, mutta kliimaksia et saavuta, ja tästä valitin lekurille. Sitä ei kiinnostanu mutta mä halusin pillua silloin!! PILLUA SAATANA! Ja sitten noita lievempiä sivuoireita..

Ei niitä pitäisi määrätä ihmiselle joka panee 8 kertaa päivässä jos on mahdollisuus.

Muokkaavat aivoja siten, että jotkut eivät voi tulla tai saada edes erektiota enää ikinä, onneksi näppäimistöni voi todistaa ettei niin käynyt minulle. Liian raakaa peliä lääkeyhtiöiltä ihmisten elämästä>=(

[ 5 viestiä | ]