Jysähti Jysähti
Sattumanvarainen Sattumanvarainen
Uus Samsung Uus Samsung
kessun kasvatus part.1 kessun kasvatus part.1
Kisukommentti Kisukommentti
Ransu Ransu
Dumb dog :D Dumb dog :D
Haaste luolastolaisille! Haaste luolastolaisille!
onko jano onko jano
Tyly kirjailija Tyly kirjailija
Ikinä ei ole hyvä Ikinä ei ole hyvä
SDP SDP
oho oho
Olympia kulta on taattu Olympia kulta on taattu
Jos kuolet virtuaalisesti, kuolet myös oikeasti Jos kuolet virtuaalisesti, kuolet myös oikeasti
Koiran taputtelua Koiran taputtelua
Hieno hetki Hieno hetki
Uuno Amerikoissa Uuno Amerikoissa
Toveri lapset Toveri lapset
Dogs are dumb :D Dogs are dumb :D
Sisustusportaat Sisustusportaat
Al Catone Al Catone
Upi naistenhakkaajana Upi naistenhakkaajana
Valkosibale Valkosibale
 295 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.22 MB, 1 tiedosto, 05.05.2025 01:21:18
[ + 6 | ]

Valupertti lidlissä

[80600] [tiedosto.jpg] [0.22 MB] [983x762] [] []
tiedosto.jpg

apu apustaja

(328)  · 

valupertti

(63)
05.05.2025 02:24:23 | 02:27:26
#696501 [+1] Piilota Suosittele

Ei se jaksa niin pitkälle polkea. Sen osote on Perankatu 12 C 96300 Tyrnävä. Lähin natsisiva on osotteesa Perankatu 11 C Tynnävä. Siks se tillaaki kalijat mokkakikkelien wolttikuskilla maksamalla vähän exxtraa. Vaikka laki kieltääki vielä toistaseksi.. hehe, seksi.. kalijan tuonnin kottiin niin kyllä tommosella kyläpitäjällä hommat hoidetaan silti kondyloomaan :3

Itekki oon yrittäny ylipuhua lähikaupan huarat kuskaan mulle kympin jälkeen kotimatkallaan tuomaan pari koppaa gepardia, mutta ei ne oo alakanee millekkään. Oon yrittäny jopa tarjota käsihommaa, mutta ku ei niin ei. Taijjan vaihtaa ääsmarketin asiakkaax jos ei rupee handaamaan nää hommot.

ps. ei saatana miten voi ihimislapsen pierut haista viikon mädäntyneelle kalmolle. Ja nyt sitten vielä kaks asiaa. Voin pullottaa ne teille myytäväks ja toisekseen, ette sitten kysele mistä tiiän mädäntyneiden ruumiitten hajumaaliman.

09.05.2025 08:35:55 | 08:36:03
#697008 [+-] Piilota Suosittele

Nojakki ja peräkärry. Viimeksi syntymäpäivänä, käväsin hakemassa riksassa kaliaa liiteristä. Kuskasin 4 ukkoo samalla kotiin ja kahtelin kun jengi vetää kaliaa takana..

Saatana!

[ 5 viestiä | ]