Khöömi Ankka Khöömi Ankka
Puutarhassa eedenin vauva Puutarhassa eedenin vauva
hoitajat on itsekkäitä ihmisiä hoitajat on itsekkäitä ihmisiä
ex ex
SDP SDP
Elon Musk Elon Musk
ja kaikilla oli mukavaa ja kaikilla oli mukavaa
Kebabbi keitetyillä perunoilla Kebabbi keitetyillä perunoilla
Liikkuvat kuvat Liikkuvat kuvat
talo talo
Pornoanimaatiosta tuli virallista canonia Pornoanimaatiosta tuli virallista canonia
muslim wife muslim wife
ragehai ragehai
Kokki Kokki
amouranth amouranth
Burgerit kaupan aineksista Burgerit kaupan aineksista
Nostalgia Nostalgia
en olekaan hulluin en olekaan hulluin
puhelin pommi puhelin pommi
tuttua hommaa tuttua hommaa
hoitajien palkat hoitajien palkat
kannabis piikki kannabis piikki
Karkulainen Karkulainen
tissit vedessä tissit vedessä
 451 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 11.06.2025 18:35:17
[ + 8 - | ]
👑 Plussatuin 11.06.2025.

Niinpä

[81230] [tiedosto.jpg] [0.11 MB] [700x1162] [] []
tiedosto.jpg

raja

(13)

maahantunkeutuja

(27)
11.06.2025 19:32:02
#702235 [+2] Piilota Suosittele

Nii. Ketää ei esim tunnu kiinnostavan afrikassa tapahtuneet apartheidit ja tällähetkelläkin menossa oleva. Ja mitä tulee esim. muslimi pakolaisiin niin monet edes naapurimaat joissa kulttuuri ja uskonto on sama, ei ota "omiaan" edes vastaan vaikka (ja varisinkin jos) on rikas maa. Toisaalta toki taikaseinä pohjolassa kiinnostaa, mutta monet tolkun muslimit yrittää lähimaihin joissa on tuttu kulttuuri ja uskonto.

11.06.2025 20:26:24 | 20:34:20
#702244 [+2] Piilota Suosittele

Kaiken paskan alku on Britanniassa. Niiden entiset siirtomaat on ne maat mistä kampeaa porukkaa koko ajan ja missä on tapeltu taukoamatta heidän lähettyä pois.
Nehän lupas Israelinki kolmelle eri porukalle Ekan Ison Kähinän jälkeen. Arabeille, Juutalaisiile ja Ranskalaisille. Ranskalaiset on ainoita jotka käsitti heti, et ei oo sellanen hiekkalaatikko josta kannattais alkaa sen kummemmin vääntään. Nää kaks porukkaa on vääntäny siitä saakka.

Tataareja on ollu suomessa vaikka kuinka kauan. Ei heitä kukaan elättäny ku tänne tulivat ja hyvin ovat integroituneet. Täällä olo on tehty liian helpoksi tänne tuleville.

11.06.2025 20:28:10
#702245 [+2] Piilota Suosittele

Sitten on vielä eräs "länsimainen" (Ei euroopassa käytössä) tapa jossa tulijat (maahanmuuttajat / turvapaikanhakijat) seulotaan ja jos ei osaaminen, kielitaito, tausta ym tekijät riitä, niin se on 0-3 vuotta aikaa korjata taidot ja jos ei vieläkään ole riittävät taidot, niin hyvästi + 5 vuotta maahantulokieltoa.

11.06.2025 21:19:08
#702255 [+-] Piilota Suosittele

Make no mistake about it: we intend to keep bashing the dead white males, and the live ones, and the females too, until the social construct known as "the white race" is destroyed—not "deconstructed" but destroyed'

—Noel Ignatiev

11.06.2025 23:29:24 | 23:30:31
#702268 [+1] Piilota Suosittele

Jos oikein tarkkoja ollaan, niin USA on pelkkiä pakolaisia täynnä.

Suurin osa siitä kansasta on engelsmanneja, polakkeja ja neekereitä.

[ 6 viestiä | ]