vituttaa kun aina käy näin vituttaa kun aina käy näin
Sillä välin Australiassa Sillä välin Australiassa
Jekku Jekku
Luolaston moderaattori Luolaston moderaattori
The wierd fanfiction :D The wierd fanfiction :D
digimummon kotibileet digimummon kotibileet
kielletään hevoset kielletään hevoset
Luuseri, silmä ja woke Luuseri, silmä ja woke
Ins Allah, sa varauskoone Ins Allah, sa varauskoone
Valvojat Valvojat
Märkää Märkää
söpö leipä söpö leipä
saapuvat vieraslajit saapuvat vieraslajit
Oon tää kissa Oon tää kissa
apureikä apureikä
Ootko miettiny että Ootko miettiny että
Hulluja, Islam, Koivu Hulluja, Islam, Koivu
Pylly Pylly
kompastusherkkä kompastusherkkä
marianne kallio marianne kallio
Ihana kääbik Ihana kääbik
minä vartioin myös täällä minä vartioin myös täällä
MASTER BOOT RECORD - HARDWAREZ MASTER BOOT RECORD - HARDWAREZ
kukkahattu kahvit kukkahattu kahvit
 251 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 11.06.2025 18:35:17
[ + 8 - | ]
👑 Plussatuin 11.06.2025.

Niinpä

[81230] [tiedosto.jpg] [0.11 MB] [700x1162] [] []
tiedosto.jpg

raja

(13)

maahantunkeutuja

(26)
11.06.2025 19:32:02
#702235 [+2] Piilota Suosittele

Nii. Ketää ei esim tunnu kiinnostavan afrikassa tapahtuneet apartheidit ja tällähetkelläkin menossa oleva. Ja mitä tulee esim. muslimi pakolaisiin niin monet edes naapurimaat joissa kulttuuri ja uskonto on sama, ei ota "omiaan" edes vastaan vaikka (ja varisinkin jos) on rikas maa. Toisaalta toki taikaseinä pohjolassa kiinnostaa, mutta monet tolkun muslimit yrittää lähimaihin joissa on tuttu kulttuuri ja uskonto.

11.06.2025 20:26:24 | 20:34:20
#702244 [+2] Piilota Suosittele

Kaiken paskan alku on Britanniassa. Niiden entiset siirtomaat on ne maat mistä kampeaa porukkaa koko ajan ja missä on tapeltu taukoamatta heidän lähettyä pois.
Nehän lupas Israelinki kolmelle eri porukalle Ekan Ison Kähinän jälkeen. Arabeille, Juutalaisiile ja Ranskalaisille. Ranskalaiset on ainoita jotka käsitti heti, et ei oo sellanen hiekkalaatikko josta kannattais alkaa sen kummemmin vääntään. Nää kaks porukkaa on vääntäny siitä saakka.

Tataareja on ollu suomessa vaikka kuinka kauan. Ei heitä kukaan elättäny ku tänne tulivat ja hyvin ovat integroituneet. Täällä olo on tehty liian helpoksi tänne tuleville.

11.06.2025 20:28:10
#702245 [+2] Piilota Suosittele

Sitten on vielä eräs "länsimainen" (Ei euroopassa käytössä) tapa jossa tulijat (maahanmuuttajat / turvapaikanhakijat) seulotaan ja jos ei osaaminen, kielitaito, tausta ym tekijät riitä, niin se on 0-3 vuotta aikaa korjata taidot ja jos ei vieläkään ole riittävät taidot, niin hyvästi + 5 vuotta maahantulokieltoa.

11.06.2025 21:19:08
#702255 [+-] Piilota Suosittele

Make no mistake about it: we intend to keep bashing the dead white males, and the live ones, and the females too, until the social construct known as "the white race" is destroyed—not "deconstructed" but destroyed'

—Noel Ignatiev

11.06.2025 23:29:24 | 23:30:31
#702268 [+1] Piilota Suosittele

Jos oikein tarkkoja ollaan, niin USA on pelkkiä pakolaisia täynnä.

Suurin osa siitä kansasta on engelsmanneja, polakkeja ja neekereitä.

[ 6 viestiä | ]