>>718013 Ois voinu olettaa, että ideana on saada piikkaus ominaisuus lapioon, mutta kuinka hyvin se sitten toimii lapiona moottorisahan kahvoista operoituna taitaa olla vähän eri juttu.
Ei taida kaveri välttämättä ymmärtää, että pienemmällä vaivalla se tekis tuon saman työn ihan tavan lapiolla.
Toisaalta, jos saadaan tollo narutettua tuohon hommaan silläperiaatteella, että saat käyttää moottoroitua lapiota, niin se ainakin alottaa sen innokkaammin.
>>718157 Mun kaveri kerto kun se on ollu raksalla teini-iästä asti et sinne tuli joskus neekeriukko töihin, sillon kun neekeri ei ollu viä yleinen näky suomessa. Ne ukot tykkäs keppostella sille kaikkea koska se oli erilainen ukko, eikä raksamieheltä paljoa englannit taipunu nii käsimerkein pääasiassa. Siä työmaalla oli lapio josta se kahva lähti aina irti nii yks ukko poras siihen reijän varteen, otti jonkun narunpätkän mihin laitto prikkoja ja ujutti sen siihe lapion varteen. Sit se näytti neekerille että nykäsee narusta ja pöristeli suullaan ja anto lapion neekerille, se pari kertaa sitä veti ja kun porukka alko hymyileen nii neekeri alko suullaan pöristeleen kunnes se repes itekki.
[
8 viestiä
|
]
⭰
mitä vit
Hirvisaari :D
unelma kikkeliä
Jamal hengailee
avaruus insinöörejä
huomio neekeri tappoi neekereitä nummelass
Based neekerin vaalimainos jenkkilässä
Et saa ikinä kii
Hapsi
friend time
ujoo drifausta
Neekeri mädäntyy
alabama n*igger
3 toivomusta
Joulun yltäkylläisyyttä
Yle rasismi, se kuvata tyhmä nekkeri, pitä kuvata fiksu nekkeri
Niggers are fine
Läski Paska ja Neekeri
@hapsi_ :den peukalo
kehittyneenpi neekeri ja tiikeri pentuja :DDDDDDDDDDDDDDDDDD