Dont do it! Dont do it!
Mitä ystävää hylkäämään Mitä ystävää hylkäämään
Harmillinen tapaus :( Harmillinen tapaus :(
Kädenvääntö melkein alkoi Kädenvääntö melkein alkoi
Ristin retki Ristin retki
Tuoli Tuoli
Silmä Silmä
Sotasuunnitelma Sotasuunnitelma
Keijomediaa Keijomediaa
Erikoisoperaatioilme Erikoisoperaatioilme
rikkautta vain rikkautta vain
huhtasuo huhtasuo
Ajat muuttuvat Ajat muuttuvat
Sähto! Sähto!
tietämätön tietämätön
punttikääpiö punttikääpiö
Natalia Fadeeva Natalia Fadeeva
Otti yhden liikaa Otti yhden liikaa
mällimeduusa mällimeduusa
Veren velvoitus Veren velvoitus
Natalie Dormer Natalie Dormer
musti musti
Howdy partner! Howdy partner!
Pärssinen Pärssinen
 571 näyttökertaa, 6 viestiä, 1.21 MB, 1 tiedosto, 30.03.2018 04:33:34
[ + 3 | ]

Problem?

[9776] [630343.jpg] [1.21 MB] [824x2384] [] []
630343.jpg

coolface

 · 

trollface

(27)  · 

naurunappula

(680)
30.03.2018 22:25:55
#42745 [+-] Piilota Suosittele

Voi sitä RR(RunkkuRinkiä), tietyt modet hylkää jonkun lähettämän hyvän median, lähettää seur.päivänä saman median itse ja tarkastavat/hyväksyvät oman mediansa. Ellen väärin muista niin Nirmo mode yritti omia @Monskuu aka Doofy:n lähettämiä (monskun taidetta) medioita?

30.03.2018 23:50:48
#42758 [+-] Piilota Suosittele

>>42745
Mun teoksia on lähetetty sinne monesti uudestaan tai ilman mun lupaa mm. nappulasta kopioimalla. Tällä hetkellä olen ilmoittanut julkisesti sinne että teoksiani ei saa kyseisellä sivustolla enää julkaista ollenkaan (ei uusia eikä vanhoja). Haluan boikotoida tarkoituksella sivustoa ja sen moderointia mikä mielestäni on mennyt mahdottomuuksiin, mm. sensuurinsa takia. Enää ei saisi lähettää mediaa joka pahoittaa kenenkään mieltä, siinä ei saisi olla alastomuutta eikä minkäälaista mielipidettä. Sitten päästetään läpi jotain fb liibalaaba juttua. :D En aio sensuroida tekeleitäni sen takia että ne hyväksytään RR:ään. Mieluummin pidän ne täällä.

13.12.2018 23:58:30
#132325 [+-] Piilota Suosittele

>>42665
Vähän väliä näkee jotain medioita täällä joille vain NN-runkkari-kuppikunta nauraa.
Selasin aikoinaan RR, kunnes huomiohuorat (=naiset) ja modet sekä sensurointi pilasi koko paskan. Sen jälkeen olen ollut koditon, kunnes luolasto ilmestyi ! Toivottovasti tää ei ny oo vaan NN-homoja varten. Monskuun huomiohuorailua en ainakaan kaipaa.

[ 6 viestiä | ]