Siinä on oikeaa ameriikanharrien meininkiä. Saa nähdä joko tänään Suomessakin harrit pääsee natsivihassaan sille asteelle, että autot palaa kadulle.
Jostain kumman syystä ne eivät julkisten tiedonantokanavien mukaan aio häiritä tänäkään vuonna julkisesti uusnatsistista Suomi herää -kulkuetta, vaan vuorossa on tänäkin vuonna taas ryssien rahoittama ja Vasemmistoliiton organisoima Hese ilman Persuja -vastamielenosoitus.
>>730180 Minkäs teet? Kommarit nykyään on munattomia, eikä tulis ikinä pärjäämään natsiporukalle. Mut mä arvostan sitä, et kaks ali-ihmisryhmää on valmiita käyttämään fyysistä väkivaltaa toisiaan vastaan. Meiän normaalien ihmisten ei tartte vaivautua niin usein.
Eikös jenkeissä saa omaisuuttaan ja itseään puolustaa asein joita saa taas kantaa aseenkantoluvalla mukana? Haulikolla munille tuollaisia, päähän jos ovat liian aineissa kuten heillä usein tapana on.
Lisäksi auto oli kyllä jo ihan lunastuskelpoinen kun se sytytettiin tuleen, pitikö sitä päin ajaa vielä varastetulla autolla niin useasti?
[
6 viestiä
|
]
⭰
Puukkoneekeri
Veikkaus menee konkkaan mamujen tähden
Viikonlopun mässyt sponsored by sossu
Neekeri varas
Stubbin mietteitä
Veren velvoitus
Mustamaija
Isäntä ja orja
Neekerit
Et ole isä
hapsi_ nukkumassa
Nekkuli
neekerin kutaleet
avusti junaannousussa
Hey father.. where he at?
afrikan neekerien ja apinoiden yhteiset harrastukset