Dyyni? more like Duuni Dyyni? more like Duuni
Enso Enso
Dilbert Dilbert
pakolaispolitiikka on suomalaisten naisten vika pakolaispolitiikka on suomalaisten naisten vika
uncle dolan uncle dolan
femititsi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD femititsi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
morissette morissette
hyppy hyppy
Uliuliuli T:Persut Uliuliuli T:Persut
Startup refugees ja nimenvaihto. Startup refugees ja nimenvaihto.
Nihilismiä Nihilismiä
ovi auki ovi auki
kuka vihaa neekereitä kuka vihaa neekereitä
Esinahan leikkelijät Esinahan leikkelijät
Maalivahti filmaa Maalivahti filmaa
älkää tulko suomeen älkää tulko suomeen
Tonnikalaa ja maitoa kiitos Tonnikalaa ja maitoa kiitos
Kiinalaista herkkua Kiinalaista herkkua
Väsy tuli Väsy tuli
tuunattu lihamureke tuunattu lihamureke
astui kamuunsa astui kamuunsa
Halvaus Halvaus
luolamaalauksia luolamaalauksia
Kuntoutusta Kuntoutusta
 389 näyttökertaa, 3 viestiä, 2.7 MB, 1 tiedosto, 08.04.2026 06:51:02
[ + 0 | ]

Hapsi teki laulun pihvistä ja musta

[87257] [tiedosto.mpg] [2.7 MB] []

hapsi

(216)  · 

mr pihvi

(6)  · 

digimummo

(44)  · 

paskaa

(164)  · 

suno ai

(5)  · 

luolasto

(151)
08.04.2026 20:09:27 | 20:12:41
#747736 [+-] Piilota Suosittele

>>747596
Se on just näin ku
>>747642
sen sano.

Mutta joo, sehän on just tommosta geneeristä punkkipaskaa niin kaikkihan se kuulostaa samalle. Sitte ku Suno AI:lla vääntää näitä niin tottakai se ottaa inspiraatiota kaikista niistä sampleista mitä sille on annettu. Sama juttu ku vedät jotakin norjalaista oksennusmurinametallia niin ei niitä erota kukaan toisistaan. Sama juttu poppimusan kans. Ennen sentään saatto äänestä erottaa vaikka Britneyn ja Christinan, mutta nykyään kaikki kuulostaa aivan loputtomasti samalle.

Ite asiassa nykymusa on semmosta, että kaikki vetää vaan yhtä ja samaa paskaa menemään eikä ketään tunnu kiinnostavan. Ennen sentään oli vaikka Rollarit tai King Diamond jotka veti omaa settiään. Toisesta tuli sitten mainstreamia jonka jälkeen kaikki alko kuulostaan samalle. Kai se on jotakin jutkujen laskutoimituksia, että ku tehään tarpeeks monta poikapändiä niin väki vaan kuuntelee ja ostaa levyjä vaikka kukaan ei erota niitä toisistaan.

Niin.. tästäpä tulikin mieleen se Catalinan poikabändi. Tossa stoori silleen lyhkäsesti vähän oiottuna :D



>>747596
ps. Ettet sä nyt sekottais vähän ku tähän?

[ 3 viestiä | ]