katsoo urheilua katsoo urheilua
A type of person A type of person
onko koirasi rasisti? onko koirasi rasisti?
paska juttu paska juttu
Nyt tiedät osa 3 Nyt tiedät osa 3
ehkä adoptioon ehkä adoptioon
happy rageguy happy rageguy
Elämme yhteiskunnassa, poniseni. Elämme yhteiskunnassa, poniseni.
Keksivaras Keksivaras
Vekkuli eno Vekkuli eno
Olavi Virta Olavi Virta
Southwestern Trailer Park cuisine Southwestern Trailer Park cuisine
mitä kuivauspusseissa on sisällä mitä kuivauspusseissa on sisällä
jussit jussit
Tyronen kissa Tyronen kissa
Say Whaaa Say Whaaa
Up, up and away Up, up and away
Tyrones dream... Tyrones dream...
Nyt tiedät osa 2 Nyt tiedät osa 2
Tissit Tissit
Pyöritystä Pyöritystä
Niilo22 red dead redemption 2 häröilyä Niilo22 red dead redemption 2 häröilyä
siivousapulainen :3 siivousapulainen :3
niger niger
 101 näyttökertaa, 3 viestiä, 1.8 MB, 1 tiedosto, 13.06.2026 16:46:00
[ + 0 | ]

hyvin ajettu

[88759] [eab5c10b4b4f1e41-h264-sd.mp4] [1.8 MB] [720x900] [9.89s] [] []

nainen

(2336)  · 

minikrossi

 · 

tyypillinen nainen

13.06.2026 16:59:18
#757732 [+4] Piilota Suosittele

Elättelin joskus nuoruudessa sinisilmäisenä oliona mahkuja parisuhteesta mun naapurinlikan serkun kanssa joka oli niillä kesällä muutaman viikon.
Se ruinas joka päivä että saisi ajaa mun yamaha aeroxia joka oli mun identiteetti siihen aikaan, mut en antanut kun jotenkin tän kaltanen video pyöri mun päässä.
No sit se päivä tapahtu et annoin sen ajaa sillä, no se kaatu sillä, katteet naarmuille, kypärä naarmuille ja muutaki pikku vaurioo.
Kaiken lisäksi se joi mun kaljat, poltti mun tupakat ja sain vielä sakot kun siihen aikaan skootterilla ei saanu ajaa kakspäällä.
Sit kun se lähti takas helsinkiin kotiinsa ni sano että poikaystävä mua jo vartoileeki siellä. Ei ollu kokoaikana edes sanonu sivulauseessa poikaystävästä, vitun luonnevikainen narsisti huora.

14.06.2026 00:10:08 | 00:18:47
#757802 [+-] Piilota Suosittele

Tyypillinen nainen. Ählämsählämeillä on periaatteessa hyvä idea, että vaimoja ei päästetä nyrkin ja hellan välistä. Mä kun olen mullahistien kuningas niin tiedän nää jutut.

>>757732
Ja siinä sitten toinen tyypillinen nainen. Että mä muuten vihaan kusettajia. Oon jotenkin ollut aika suojelevainen sukulaisperkeleiden skidejä kohtaan niin sieltäkin kuulu sitten semmonen tarina, että oli tyttö tavannu jonku pojan ja seukkasivat menemään. Jätkä hiippaili sitten etelässä vissiin opintojen tai "opintojen" suhteen. Lopulta oliki niin herrasmies, että laitto tekstarilla "Mä taidan sittenkin tykätä enemmän tästä muijasta, jota oon pyörittäny sun ohella menemään jo pitkän aikaa".

Yks toinenkin tieteämäni eukko sitten seukkas jonku armeijan kapiaisen kans. Lopputuloksena armeijan runkkupetteri ilmottaa, että kaikista teistä nussimistani ämmistä samaan aikaan mä valkkasin tän, että sori vaan ku ette voittaneet pääpalkintoa. Ei nyt ihan nuilla sanoilla, mutta idea tuli varmasti selväksi.

En vittu kykene ymmärtämään, että miten ei voi sanoa suoraan ja heti kättelyssä, että tsiigailen tässä muitakin vaihtoehtoja ja funtsaan sittemmin, että kenen kans jään oikeasti seurustelemaan.

[ 3 viestiä | ]