The half animated live action movie starter pack The half animated live action movie starter pack
Taasko kuvaat minua >:3 Taasko kuvaat minua >:3
Ajankohtaisuus Ajankohtaisuus
Kuvakommentti Kuvakommentti
Vielä lisää jatkoa Sonic-elokuvan kunnialle Vielä lisää jatkoa Sonic-elokuvan kunnialle
Fiksattu Fiksattu
asiamies22 asiamies22
Vitsi. Vitsi.
Menenpä Tästä Hakemaan Sonicin Roolia Menenpä Tästä Hakemaan Sonicin Roolia
Sydänbörhönen :3 Sydänbörhönen :3
Slayerin hääkakku Slayerin hääkakku
PäästäniPutin PäästäniPutin
Hurja koneremontti!! Hurja koneremontti!!
Ammattitaitoinen hammaslääkäri :3 Ammattitaitoinen hammaslääkäri :3
Lokoisaa Lokoisaa
Kunnioitus on loputon Kunnioitus on loputon
Pois suojastani! Pois suojastani!
Kissakoktail Kissakoktail
onpas makoisaa :3 onpas makoisaa :3
Hitomi tanaka Hitomi tanaka
Vihaiset miehet Vihaiset miehet
Karvinen on Kuollut Karvinen on Kuollut
Positiivisuutta Japanista Positiivisuutta Japanista
Adi Adi
 588 näyttökertaa, 2 viestiä, 8.95 MB, 1 tiedosto, 26.06.2018 09:46:20
[ + 6 | ]

Hän vaikuttaa hermostuneelta

[14079] [0.mp4] [8.95 MB] [360x360] [] []

liikenne

(20)  · 

englanti

(39)  · 

arthur

(5)  · 

vine

26.06.2018 10:20:42
#69036 [+-] Piilota Suosittele

Samanlaista paskaa se on ruuhka aikoina joka kaupungissa jossa liikenne suunittelu on kustu totaalisesti ja pahimmassa tapauksessa saadaan idioottimaisia ruuhkia pahentavia ideoita kuten kavennetaan 4 kaistainen ajorata keskeltä kaupunkia 2 kaistaiseksi jotta saadaan kadun / tien kummallekkin puolen fillaristeille ja kävelijöille 5,5-6metriä leveät väylät! Kumpikohan on pahempi, se että kaikki autot jumittaa kauemmin (myös se julkinen liikenne) valoissa ja jonossa puskien kokoajan co2 + muuta pöllyä taivaalle, vai se että fillaristi joutuvat ajamaan vain kadun toisella puolen menevää kaistaa pitkin ja jalankulkijoiden täytyisi tyytyä vain 2,5-3 metriä leveisiin väyliin kadun kummillakin puolilla?

27.04.2020 07:04:24
#336820 [+-] Piilota Suosittele

Onneksi fillarilla pääsee nätisti. Kunto pysyy kohtuudessa. Mutta mikä parasta, se ei maksa alkuhankinnan jälkeen oikeastaan mitään. Tunnin sisällä pääset kodista töihin, töistä kotiin.

Ei tarvitse istua ruuhkassa. Haittapuolena talvella on hiki. Jos pääset jäähtymään tie hieneritys lopahtaa alkaa olla epämukava tilanne. Mutta sekin on pieni hinta ruuhkattomuudesta.

[ 2 viestiä | ]