B-Studio B-Studio
Rapunaama tuli ulos kaapista. Annetaan hänelle aplodit Rapunaama tuli ulos kaapista. Annetaan hänelle aplodit
Näpit irti meidän lapsista Blackvomit LGBT lastenraiskaaja Näpit irti meidän lapsista Blackvomit LGBT lastenraiskaaja
N-Pukki N-Pukki
Kirjaston Kirjallisuus Kerho Kirjaston Kirjallisuus Kerho
Kuvakommentti Kuvakommentti
Jätesäkissä kaatopaikalle tällaset kuuluvat Jätesäkissä kaatopaikalle tällaset kuuluvat
Vanhan koneen aarteita 2 Vanhan koneen aarteita 2
Neekeri neekeri neekeri neekeri ja moka Neekeri neekeri neekeri neekeri ja moka
tikku tikku
mitä sais olla mitä sais olla
Kanaämpäri ja vegaani Kanaämpäri ja vegaani
Tämän takia 7evill rippas Tämän takia 7evill rippas
ei nyt ei nyt
Kelekka pornoo Kelekka pornoo
Mind fuck Mind fuck
Keskusta Keskusta
ota närästykseen ota närästykseen
kuula maito kuula maito
Ei vedetä käteen Ei vedetä käteen
Tilastollisesti noin 7 tuhannesta raiskauksesta päätyy tuomioon Tilastollisesti noin 7 tuhannesta raiskauksesta päätyy tuomioon
Sittari Sittari
Tää on mun vihollisille. Mä nään sut kyllä poika Tää on mun vihollisille. Mä nään sut kyllä poika
Kookomuslainen politiikka Kookomuslainen politiikka
 741 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 28.06.2018 22:59:14
[ + 6 | ]

tää lutka vei multa 20 euroa

[14183] [47de4819.jpg] [0.05 MB] [441x1064] [] []
47de4819.jpg

28.06.2018 23:29:45
#69753 [+1] Piilota Suosittele

Aikanaan on esitelty 100% varma ja ainoa voitto keino (ent)ray:n kolikkomasiinoihin, se kuuluu näin: Murtaudu siihen masiinaan ja vie ne hilut. Jos et pelaa jäät omillesi. Jos pelaat niin ennemmin tai myöhemmin häviät 100%. Loppu kaneetiksi: Jos pelaat feikkauksen kolikkopelejä, tuet epäsuorasti keskusta, sdp ja kok puolueita, kaikenmaailman välistäveto yhdistyksiä, suomalaista nk/ns kulttuuria joka ei pysyisi muuten pystyssä ja kasaa muuta paskaa, toki feikkaus tukee hyviäkin kohteita, mutta kun on lukenut feikkauksen ja (ent)rayn avustuksia saaneiden listaa niin itsellä loppui ainakin (ent)ray:n tukeminen kuin seinään.

29.06.2018 02:28:48
#69772 [+-] Piilota Suosittele

Onpa katkerat tappiopsykoosit menossa sulla. Oliko myös veikkauksen, kokoomuksen, sdp:n ja kaikenmaailman välistä_veto_firmojen syytä että tungit sen 20 euroa sinne etkä niinkuin missään vaiheessa älynnyt että "hei, nyt ei oikein meinaa antaa, otanpa kesken kaiken pois sen, mitä on vielä jäljellä"?

29.06.2018 14:14:42
#69859 [+-] Piilota Suosittele

>>69772 Peliongelmaisen aivot eivät toimi noin. Ite aina välillä pystyn tuohon mutta useimmin sitä vaan ajattelee että kyllä se vielä antaa. Sitten jälkikäteen sitä helposti miettii että olihan se arvattavissa ettei sieltä mitään tule.

29.06.2018 14:33:09
#69866 [+-] Piilota Suosittele

>>69859 Peliongelmatkin tulee lähinnä just kontrollin puutteesta. Ei ole pakotietä; on vain tajuttava lopettaa kun rahaa vielä on. Kylmät faktat siitä, että saat sillä muutamalla eurolla muutakin kuin pari lisäpyöräytystä pelissä joka on rakennettu imemään sulta ne kaikki, auttaa huimasti.

Peliongelmaisuus (ja huono häviäjyys) on suoraa korrelaatiota siitä ettei ole kykyä tai kyvykkyyttä diilata asioiden kanssa järjellä.

05.03.2019 20:43:58
#168113 [+-] Piilota Suosittele

paikallinen peliluola mainosti taannoin jotain uutta laitetta kyltillä ulkona että palautusprosentti peräti 90%
lienee paljon myyvempi tapa kertoa että vie vain 10% rahoistasi

[ 11 viestiä | ]