
21.04.2025 22:06:31
#694079
[+1]
Piilota
Suosittele
Syöpä se on.
Syöpä se on.
Tipahtiko tatin pää pyttyyn?
Juopa se on.
Jos suurempi määrä luomia on huonompi, onko pienempi määrä parempi?
Mulla on tuolla kikkelin vieresä 15 milliä korkea varsiluomi. Haluakko tulla kattoon?
>>694110 Kun jokin asia muuttuu niin vähän päivässä, ettet päivittäistä muutosta huomaa vaan muutoksen joskus myöhemmin. On kyseinen muutos ollut käynnissä jo siitä asti kun se sysättiin liikkeelle.
>>694129 ootko ikinä yrittäny kurkistaa omaan persereikääsi? kannattaa, nimittäin sieltä löytyy totuus
>>694138 Ei kannata. Siellä on koronapiikin aiheuttama rokoteproteiini.
>>694110 unohdit kertoa, että sulla on myös hartioitten välissä ihan saatanan tyhmän näköne pahkura
>>694138 Luomet ja varsiluomet ovat viestejä, siis totuuksia, oletko koittanut miettiä miten tai miksi, kannattaa.
>>694139 Valupena luovuttaa kun pitäisi ajattella miksi on kyrvänsyylä ja tulisi viisaammaksi. Jos vähän avitan. Varsiluomi on suuren häiriön merkki alueella johon se ilmestyy, iho uloimpana indikoi sisempää kehoa, kuten lihakset ja luut. Tavallinen luomi pienen häiriön merkki.
>>694141 varsiluomi on merkki alkavasta 2 tyypin diabeeteksesta
>>694143 Joo, juu, okei. Mutta. Miksi sulla tai kenellä vain on varsiluomi ja mikä on sen syntymekanismi? Joku päivä vain huomaat uuden luomen. Mietit kauanko se on ollut siinä?
>>694148 Ehdotatko, että ihon elastisuus ei liity asiaan mitenkään luomen muodostumiseen ja toteatko luomien syntyvän vain maksan vaurioista? Jätätkö selityksessä täysin pois luut ja lihakset sekä näiden muodostaman asentojen kokonaisuuden, niin sanotut virhe asennot ja asento ongelmat, sekä vino asennot, ja kaikki asennot mihin luut ovat ikinä kääntynyt.
Ajatellaan, että lantiosi on jotenkin vinossa ja kyrvän syylä on tästä indikaattori. Tapahtuma järjestys, fyysinen trauma, syylän synty,, aikaa kuluu,, syylän huomaa.
Miksi syylä ei ole mielestäsi rupi, vai oletko tästä samaa mieltä?