Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 507 Medioita 806

Kaikki politiikkaan liittyvä

Yle propagandaa taas 20. Yle propagandaa taas 20.
Vasemmisto Vasemmisto
Meemi Meemi
Nurkkakuntaiset ihmisvihaajat Nurkkakuntaiset ihmisvihaajat
Boomeri 🤣 Boomeri 🤣
Suomalaisen sossuvirkailijan normi duunipäivä Suomalaisen sossuvirkailijan normi duunipäivä
Abortti on lapsen uhraamista Molochille ja saatanalle! Abortti on lapsen uhraamista Molochille ja saatanalle!
Ydinasenappini nytkähtelee! Ydinasenappini nytkähtelee!
söi haravan söi haravan
Arvopohja. Arvopohja.
The Left wants to abolish the Police....does the Black community The Left wants to abolish the Police....does the Black community
"Vasurit loukkaantuvat helposti" "Vasurit loukkaantuvat helposti"
Vasemmisto sairaus Vasemmisto sairaus
Sanna tekee, eikä meinaa. Sanna tekee, eikä meinaa.
Hitlerin puhe. Aatu oli erittäin jalo ja älykäs monilahjakkuus Hitlerin puhe. Aatu oli erittäin jalo ja älykäs monilahjakkuus
Pari kuvaa 3 Pari kuvaa 3
Viherpiipertäjät asialla :D Viherpiipertäjät asialla :D
Viikon kuumimmat aiheet -lähetys Viikon kuumimmat aiheet -lähetys
Sanna taas kärähti valehtelusta. Sanna taas kärähti valehtelusta.
Emma Emma
Ilon ja onnen päivä Ilon ja onnen päivä
Politiikka-kompassin käsitys politiikka-kompassista Politiikka-kompassin käsitys politiikka-kompassista
Kiitos Tytti, kiitos demarit :D Kiitos Tytti, kiitos demarit :D
Demarien älykkyys 🤦‍♂️ Demarien älykkyys 🤦‍♂️
 510 näyttökertaa, 20 viestiä, 0.63 MB, 1 tiedosto
09.06.2021 14:29:39
[ + 1 | ]

Töhrijät.

[54378] [Muun_muassa_tallaisi...dUphgf_3.mp4] [0.63 MB] [406x720] [] []

negroes

 · 

persut

(216)
09.06.2021 18:39:53
#470545 [+-] Piilota Suosittele

>>470524
Sori, mutta en kaveeraan sellaisten ihmisten kanssa, jotka eivät kunnioita julkista omaisuutta. Toisaalta enpä kyllä kaveeraa sellaistenkaan, jotka eivät kunnioita yksityistä omaisuutta.

09.06.2021 21:56:24
#470573 [+-] Piilota Suosittele

Katsokaas kenen kuvaa nämä "kunnian puolustajat" Halla-ahon lisäksi töhertävät.

Kuvassa on Meisa Kanber, joka ulkoiselta olemukseltaan on tyrmäävän kauneuden lisäksi ei-perisuomalaisen-näköinen.
Ettei nyt vain kaverit olisivat tekemässä "kunniatöherrystä" ja kyse olisi vihapuheesta Meisaa vastaan, kun hän on maahanmuuttorealisti ja lähtenyt PS:n riveihin.

10.06.2021 07:50:46
#470609 [+-] Piilota Suosittele

>>470585

Harkinnanvarainen paukahtelee. 2000 euron takkeja napsahtelee, samoin kuin mannet saavat mannemekot sun muut kulttuuriset kalliit tavarat suoraan verorahoista.

Sosiaalimuutoissa näin kaiken tämän mitä sieltä tule verorahoista. Kun tehtiin kantasuomalaiselle sosiaalimuutto, niin tavarat olivat vanhaa ja kulunutta. Ei ollut mitään 3000 euron sänkyä niinkuin manneilla ja sompuilla. Ei ollut kalliita mattoja niinkuin manneilla ja sompuilla.

10.06.2021 13:49:53
#470676 [+-] Piilota Suosittele

Nonni. Nyt ei ole tullut kikkelitytyjä pitkään aikaan, että voin lopettaa politiikkaspammin tähän. Jatkan vasta kun niitä tulee lisää ilman, että ne on jollain homo kanavalla. Annan teille mahdollisuuden. Tämän Unkka ja sen kymmenen tuplaa saa minun puolestani märistä miten haluaa.

Et sitten pitänyt sanaas. ;)

[ 20 viestiä | ]