Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 14 Vierailuja 2 215 Medioita 818

Kaikki politiikkaan liittyvä

SDP SDP
Kivenheitto Kivenheitto
Kaksinaismoralismi osa 445. Kaksinaismoralismi osa 445.
Meemi Meemi
Sananvapaus.. Sananvapaus..
Tulkaa suvakit ja vihervasurit ihan millon vaan koittaa. Tulkaa suvakit ja vihervasurit ihan millon vaan koittaa.
Vihreiden uusi puheenjohtaja. Vihreiden uusi puheenjohtaja.
Persun psykoosi Persun psykoosi
Demari Demari
Äiti aurinkoinen Äiti aurinkoinen
Tohtori William Pierce kertoo totuuksia juutalaisista. Tohtori William Pierce kertoo totuuksia juutalaisista.
Morjensta pojat. Morjensta pojat.
Pelleilyä Helsingissä Pelleilyä Helsingissä
HALLLLLEEEELUJA HALLLLLEEEELUJA
Ihana ja älykäs Suvi Ahonen Ihana ja älykäs Suvi Ahonen
Hyvin on ympäristöministeri asioista perillä 🤦‍♂️ Hyvin on ympäristöministeri asioista perillä 🤦‍♂️
FUCKIN' DRAUMPFFfF FUCKIN' DRAUMPFFfF
Creepy Joe Biden Sniff a Girl and Like It! Creepy Joe Biden Sniff a Girl and Like It!
LIVE: Live Free or Die with Sean Hannity LIVE: Live Free or Die with Sean Hannity
Näin se Hollywoodin jutku parittaa valkosia naisia neekereille Näin se Hollywoodin jutku parittaa valkosia naisia neekereille
retkeily retkeily
Hutisalo 🤣 Hutisalo 🤣
Enemmän veroja vai pienemmät palkat? Enemmän veroja vai pienemmät palkat?
Tynkkysen tuomio.. Tynkkysen tuomio..
 437 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto
22.10.2021 09:25:58
[ + 2 | ]

Olet murhaaja

[57666] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [601x367] [] []
tiedosto.jpg

liha

(75)  · 

maito

(65)  · 

vegaani

(59)
22.10.2021 09:54:18
#509626 [+5] Piilota Suosittele

Vegaanit on pahempia murhaajia kun ensin vaan kylmän rauhallisesti repivät juurekset ja muut kasvit maasta ja puista. Eli jättävät vähemmän ruokaa muille eläimille ja jättävät puut ja pusikot kitumaan pystyyn. Eihän lehmiltäkään revitä jalkaa irti, ja jätetä sitä kitumaan kuoliaaksi.

22.10.2021 10:00:00
#509629 [+1] Piilota Suosittele

Maitoa en käytä, mutta maitotuotteita kyllä. Lihaa menee noin kahdella aterialla viikossa, ihan terveydellisistä syistä. Muutoin voisin vetää vaikka joka päivä, on se niin hyvää. Kanamunat on mainioita, niistä voi tehdä vaikka munavoita.

22.10.2021 13:33:02
#509677 [+-] Piilota Suosittele

>>509629
Pieni liraus maitoo on jees tummassa kahvissa. Muutenkin ruoanlaitossa menee joskus plus kananmunia menee varmaa aina kun leipoo. Tietysti munat varsinkin aamiaisella on 5/5 jossain leivän välissä paistettuna tai keitettynä. Ja liha nyt vaan on helvetin helppo antamaan makua ja pitämään nälkää poissa. Joskus tulee vahingossa vege päiviä mutta tarkoituksellista se ei ole.

23.10.2021 11:51:52
#510002 [+1] Piilota Suosittele

Perhana. Söin aamiaiseksi 2 siivua pekonia, paistetun munan, sämpylän jonka päällä oli juustoa ja metukkaa, ja kruunasin kauheuden banaanijugurtilla. Olen massamurhaaja saatana!

[ 7 viestiä | ]