Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 625 Medioita 810

Kaikki politiikkaan liittyvä

Me oltais voitu saada kaikki mut jotkut halus olla vasuripellejä Me oltais voitu saada kaikki mut jotkut halus olla vasuripellejä
Buuri Johannesburgist epävirallinen musavideo Buuri Johannesburgist epävirallinen musavideo
Yin ja yang. Yin ja yang.
Lisää otteitta Talmudista, juutalaistan pyhästä kirjasta Lisää otteitta Talmudista, juutalaistan pyhästä kirjasta
Persut Persut
Väestönvaihto Väestönvaihto
Mikko ja bensa. Mikko ja bensa.
Sanna Sanna
GOD EMPERIOR GOD EMPERIOR
Näin alkoi ja noin loppui.. Näin alkoi ja noin loppui..
Sanna taas suorittaa 🤣 Sanna taas suorittaa 🤣
Kiusallinen totuus Kiusallinen totuus
Julkinen Kärkkäinen. Julkinen Kärkkäinen.
Vihreiden uusi puheenjohtaja. Vihreiden uusi puheenjohtaja.
Hyvää Luganskin kansantasavallan 5-vuotispäivää! Hyvää Luganskin kansantasavallan 5-vuotispäivää!
Janne M. Korhonen Janne M. Korhonen
Oulu Oulu
20-luvun homokommari suvakit Neuvostoliitossa 20-luvun homokommari suvakit Neuvostoliitossa
Aloitetaan uusi kierros demarilla Aloitetaan uusi kierros demarilla
Suvakki Suvakki
Veispuukin Jutku Veispuukin Jutku
Onk tää se antifalla töissä oleva? Onk tää se antifalla töissä oleva?
Meikän ilme kun kuuntelen vihervasureiden kovistelua.. Meikän ilme kun kuuntelen vihervasureiden kovistelua..
Luottamus poliisiin kasvaa? Luottamus poliisiin kasvaa?
 254 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.62 MB, 1 tiedosto
12.11.2021 12:26:56
[ + 5 - | ]

Kjäh kjäh 😁

[58394] [Screenshot_20211112-112621_Samsung-Internet.jpg] [0.62 MB] [971x1754] [] []
Screenshot_20211112-112621_Samsung-Internet.jpg

koulu

(69)  · 

ruotsi

(139)
12.11.2021 12:50:12
#515380 [+-] Piilota Suosittele

Sillä lailla sano ex-ministerikin...
Samaa touhua tekee nämä sompanssi yhdistykset kaupunkien, veikkauksen, valtion ja jopa yksityisiltä saamillaan tuilla.
Jokainen voi vaikka huvikseen googlettaa kuinka monta somaliaan rahaa välittävää toimistoa löytyy pk-seudulta ja aivan varmasti ei yksikään pyöri tappiolla tai tee hyväntekeväisyyttä.

12.11.2021 20:16:48
#515482 [+-] Piilota Suosittele

Mitäpä sitä rahoja vahtimaan. Ne on niin hieno antaa vaan kaikenlaisille muslimi-, somali-, pakolais- ja maahanmuuttajatukijärjestöille.

Ja sinisilmäiset todellisuudesta vieraantuneet oikeasti uskovat, että niille rahoille on vastinetta.
Ja he myös uskovat, että niitä varoja ei väärinkäytetä.

13.05.2022 17:49:35
#570891 [+-] Piilota Suosittele

>>515482
Tiedän yhden rehtorin, joka oikeasti pisti kaikki koulun menot ylös. Edellinen reksi ei vissiin sitä tehnyt, sillä perättömiä laskuja löytyi arvoltaan pari kybätonnia per vuosi. Ei siinä muuta kuin opetuslautakuntaan yhteyttä, sekä kysellä mitä tehdä jos koulussa on myyrä? Kyttäjuttuhan siitä tuli, mutta ironista että kavaltajia oli kaksi. Toinen oli vieläpä nainen, sekä vieläpä poliisin vaimo :D Molemmat opettajat menettivät opetusoikeutensa ja saivat sanktionsa.

[ 4 viestiä | ]