Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 14.10.2017 23:12:45 Jäseniä 13 Vierailuja 1 415 Medioita 802

Kaikki politiikkaan liittyvä

Kiljunen ja Kamu sekä vaikeeta Kiljunen ja Kamu sekä vaikeeta
Lisää otteitta Talmudista, juutalaistan pyhästä kirjasta Lisää otteitta Talmudista, juutalaistan pyhästä kirjasta
Sanna taas kerran. Sanna taas kerran.
Uus ö-luokan Amerikkalainen elokuva: Avaruusnekrujen kosto Uus ö-luokan Amerikkalainen elokuva: Avaruusnekrujen kosto
SDP SDP
Vihreät Vihreät
SDP mainos SDP mainos
Vasurisuvakki 🤦‍♂️ Vasurisuvakki 🤦‍♂️
Vihreät 2014/2021 Vihreät 2014/2021
Suomalaiset on rasisteja Suomalaiset on rasisteja
Olisit äänestänyt paremmin! Olisit äänestänyt paremmin!
Sanna ja ulkopol. Sanna ja ulkopol.
Tynkkynen ja jauhojengi Tynkkynen ja jauhojengi
Saramo ja 67 miljardia 🤦‍♂️ Saramo ja 67 miljardia 🤦‍♂️
Vihervassarit tappelee :D Vihervassarit tappelee :D
Äärioikeisto se on uhka. Äärioikeisto se on uhka.
Toiset huolehtii taas ulkomaista.. Toiset huolehtii taas ulkomaista..
Korruptio ei ole Korruptio ei ole
Yle - tuo logiikan ja järjen jättiläinen Yle - tuo logiikan ja järjen jättiläinen
Persun psykoosi Persun psykoosi
Marx Marx
Enemmän veroja vai pienemmät palkat? Enemmän veroja vai pienemmät palkat?
Verotusta lisää.. Verotusta lisää..
Ellen DeGeneres Enabled Gay Executive To Sexually Assault Staff Ellen DeGeneres Enabled Gay Executive To Sexually Assault Staff
 189 näyttökertaa, 2 viestiä, 0.28 MB, 1 tiedosto
26.08.2022 01:42:24
[ + 4 | ]

Taas Marin aiheutti uuden kohun!

[66937] [tiedosto.jpg] [0.28 MB] [688x716] [] []
tiedosto.jpg

sanna marin

(344)  · 

sauli niinistö

(48)
26.08.2022 02:22:46
#595227 [+2] Piilota Suosittele

Voidaako tämä julkasu todeta niin että Sannan fanitkin haluaa et pitäydytää viihdeuutisissa, eikä vaa mennä niihi asiakysymyksii, koska sit vast epäedustavaks meneeki?

26.08.2022 03:11:33 | 03:14:15
#595231 [+1] Piilota Suosittele

>>595227
Kenukalla on tauti, mutta Kenukka ei välitä. Sokea fanitus kun pääsee valloilleen niin siinä ei auta minkäänlaiset faktat enää sen jälkeen. "Yhy yhy, persut rakastaa Jussia!" No ei rakasta. Asia kuin asia on kyettävä käsittelemään puolueettomasti faktoihin perustuen, mutta Santerot ja Kenut ei semmoseen rationalismiin suostu lähtemään. Koskee myös Jumia sekä nakua ja kaikkia muitakin autisteja jotka on silmät sirrillään pili tanassa aina kun näkee idolinsa/vihakkinsa uutisissa. Pellejä koko sakki. Älykäs ihminen kykenee näkemään idoliensakin virheet (puhumattakaan omistaan), mutta ei nää sankarit. Ei missään nimessä. Ku pällireservi riittää nippa nappa keharirajan ylittymisestä niin ollaan niin polleita ja "nokkelia" että muut saa aina hävetä.

[ 2 viestiä | ]