Perustaja Spikanor

Medioita voi lisätä

Jäsenet

Perustettu 30.08.2018 14:51:03 Jäseniä 17 Vierailuja 2 390 Medioita 1414

Kaikki musiikkimediat jne.

Minnie Riperton - Lovin' you (is easy 'cause you are beautiful) Minnie Riperton - Lovin' you (is easy 'cause you are beautiful)
Marilyn Manson - Beautiful People Marilyn Manson - Beautiful People
Omnes Optant Mundum Regere Omnes Optant Mundum Regere
Autism - Have you found peace? [FA, 2019] Autism - Have you found peace? [FA, 2019]
Behemoth - Lucifer (UV) Behemoth - Lucifer (UV)
Scars on Broadway - They Say (lyrics) Scars on Broadway - They Say (lyrics)
Afroman - Colt 45 Afroman - Colt 45
Ugly Kid Joe - GodDamn Devil (Uncensored) Ugly Kid Joe - GodDamn Devil (Uncensored)
Pantera - Walk (OV) Pantera - Walk (OV)
John Farnham - You're the Voice John Farnham - You're the Voice
Slipknot - Solway Firth (OV) Slipknot - Solway Firth (OV)
Mä haluun sua viihdyttää Mä haluun sua viihdyttää
Foo Fighters - Run (Official Music Video) Foo Fighters - Run (Official Music Video)
CMX - Marian ilmestys CMX - Marian ilmestys
Ergot - L'Essenza Del Proprio Essere Ergot - L'Essenza Del Proprio Essere
Kate Bush - Running up that hill Kate Bush - Running up that hill
Mona Yim - Baby Dragon Mona Yim - Baby Dragon
おはようございます - 終わらない娯楽 おはようございます - 終わらない娯楽
Paradise Lost - Faith Divides Us Death Unites Us (OV) Paradise Lost - Faith Divides Us Death Unites Us (OV)
D-A-D - Grow Or Pay D-A-D - Grow Or Pay
Rivers of Nihil "Where Owls Know My Name" (OV) Rivers of Nihil "Where Owls Know My Name" (OV)
Little Big- Big Dick Little Big- Big Dick
Demonslayer Demonslayer
Thin Lizzy - Jailbreak Thin Lizzy - Jailbreak
 1 041 näyttökertaa, 29 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto
15.09.2020 20:21:22
[ + 1 | ]

Namu täti

[47650] [Namu täti] [0.00s]

fountains of wayne

 · 

rachel hunter

16.09.2020 21:42:24
#389148 [+-] Piilota Suosittele

>>389128
Höm höm. Vaikia sanua sitten. Ainaki kirjautunneena pittäis pelittää. Mutta no, kuhan vaan ettit 'Fountains of Wayne - Stacy's mom' niin pittäis löytyä.

14.08.2022 20:56:34
#592077 [+-] Piilota Suosittele

>>592029
Ja sitten nää aina ihmettelet ku kaikilla muilla on hauskaa ja jätkä on aivan ymmyrkäisenä, että mille nuo taas hohottelee. Nyt tiiät mille musta tuntuu ku kaverit höpisee vaikka mistä misseistä, masseista ja leffoista.

16.08.2022 20:21:18
#592484 [+-] Piilota Suosittele

>>592408
Ompas, et vaan suostu myöntämään sitä ittelles. Ihan niin ku et suostu myöntämään sitäkään, että ku pyyhit persettä ja sormi menee paperista läpi ja tuntuu hyvälle niin kiellät koskaan niin tapahtuneen.

20.08.2022 03:36:29
#593919 [+-] Piilota Suosittele

>>593904
Mitä helevettiä? Sultahan kysytään sitten kaupassakin vielä papereita ku ostat kalijaa! Sun pärstävärkkiä ku katteli niin aattelin sun olevan ainaki likellä eläkeikää. Gott im Himmel. Mutta toisillahan niitä potkukalkan jälkiä on naamassa enemmän ku monilla muilla yhteensä. Jeesus :D

20.08.2022 03:51:35
#593925 [+-] Piilota Suosittele

>>593919
Pidän itsestäni huolta, no ainakin vähän.


Papereita kysytään usein vieläkin vaikka en mitään homojuttuja osta. Hauska kun myyjä on joskus puolet nuorempi 😊

20.08.2022 04:10:28
#593933 [+-] Piilota Suosittele

>>593925
Bitch please! Multa kysyttiin kerran vinkkupulloa hakiessa Alkossa paperit ja annoin ajokortin. Se likka yritti sormilla laskea, että oonko täysikänen vai en. Ja ku olin jo neliäkymmentä niin Prisman harjottelija kysy multa papereita ku olin ostamassa paria saunakaljaa. Sen ohjastajat ja mää hymyiltiin hervottomasti ja seki laski sitten sormilla, että oonko täysikänen vai en. Sitäpaitti kasvattasit kunnon parran niin skarpimmat jättäis kyselyt sikseen. Tai tietenki jos kohalle sattuu semmonen hiivaviiva ku kaverilla oli lähimarketissa Tampereella, että aina vaati nähä sen passin vaikka se kävi melkeen päivittäin siinä kaupassa. Parta ylti napaan ja tukka perseeseen asti, mutta jos ei ollu papereita mukana niin ei myyny ykköskaljaa.

20.08.2022 05:04:59
#593941 [+-] Piilota Suosittele

>>593938
Ei siinä Cittarissa. Se oli joku mielenterveyspotilas se "myyjä" vissiin. Se varmaan vaan vihas kaveria sen takia ku näytti hevarilta. Sitäpaitti kyllä miehellä pitää vähän partaa olla ettei tytöksi luulla.

[ 29 viestiä | ]