Perustaja Blackvomit

Medioita voi lisätä

Luoja

Perustettu 19.12.2021 14:52:30 Jäseniä 2 Vierailuja 750 Medioita 108

1. Ipan mediat tänne.
2. Piilota kanava
3. ???
4. Profit!!

Ja agent69 koska kuka nyt oikeesti jaksaa katella 20v vanhoja jylppy69 kuvia????

mooses mooses
pippeli pippeli
vasaralla vaihdetta vasaralla vaihdetta
jano yllättää jano yllättää
kentauri kentauri
lentokone lentokone
venäläinen pingviini venäläinen pingviini
Kiitos juutalaiset kaikesta Kiitos juutalaiset kaikesta
haluatko testata haluatko testata
mordor mordor
Meikä ryhtyy seuraavaks räppäriks: Mc Mulkkuisä Meikä ryhtyy seuraavaks räppäriks: Mc Mulkkuisä
farkku astiasto farkku astiasto
Jeesus kerjäsi sitä ja sinä olet seuraava. T: Amerikan Benkku Jeesus kerjäsi sitä ja sinä olet seuraava. T: Amerikan Benkku
hieno kärry hieno kärry
kahvimainos, kahvimainos,
Gojimi on juutalaisten lypsylehmä. Muu muu muu Gojimi on juutalaisten lypsylehmä. Muu muu muu
Kuunnelkaa Rabbia juutalaisten perseennuolija homot Kuunnelkaa Rabbia juutalaisten perseennuolija homot
Kapitalismi ei toimi Kapitalismi ei toimi
kun helvetti jäätyy kun helvetti jäätyy
vanhaa ja uutta vanhaa ja uutta
Blacked Blacked
Antifa avautuu juuristaan Antifa avautuu juuristaan
Polseviikki tulloo venäjältä ja haluaa tuhota ristinuskon! Polseviikki tulloo venäjältä ja haluaa tuhota ristinuskon!
kepponen kepponen
 900 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto
28.12.2021 18:23:52
[ + 0 | ]

MP siitä, että kristinuskoa levitettiin miekalla?

[60100] [tiedosto.jpg] [0.09 MB] [498x666] [] []
tiedosto.jpg

kristinusko

(13)
28.12.2021 18:30:16
#534092 [+1] Piilota Suosittele

Ja vaikka levitettiin, niin mitä sitten? Tiesitkö, että ihan tavallisia lakejakin oli missä katkottiin pää? Varkaudesta lähti sormia ja pettävä muija haudattiin elävältä. Sen aikaisen kuningaskunnat ryöteli ihan samanlailla kuin viikingit. Viikingit eivät olleet kristittyjä tuolloin, vaan uskoivat omiin jumaliinsa. Oikeastaan vähän kaikkialla katkottiin päitä, se oli ihan normaalia siihen aikaan. Julkisia teloituksia, roomassa oli taas ihan omat next level sirkushuvinsa.

28.12.2021 18:31:16
#534094 [+1] Piilota Suosittele

Niin just. Kyllä sitä voi kirveelläki levittää. Ihmisen pitää sisäistää että se tuhoutuu jos se ei hyväksy Jeesusta. Hänelle itselle on parempi että se tapahtuu nopeasti ja kivuttomasti.

28.12.2021 18:40:18 | 18:43:04
#534103 [+-] Piilota Suosittele

>>534102 Tuu koittaa ihan millon vaan barbaari. Katso nyt. Sä oot pelkkä tekopyhä valehtelija. "Tapetaan apinat" sanot. Ainoa ero tässä on vaan on että sun järjestelmää kukaan ei tunnista, eikä sitä voi opiskella mistään.

28.12.2021 18:50:09
#534108 [+-] Piilota Suosittele

>>534106 Mihin sä itse pyrit sun omalla propagandalla ja aivopesulla? Etkö sä pyri juuri samaan? Voisitko myös kertoa sen filosofian jota sä esität tilalle? Vai onko se vain joku random homokaaos?

[ 13 viestiä | ]