Nikke Knatterton syndrooma Nikke Knatterton syndrooma
Please dont look.. Please dont look..
Takareikää ei saa esitellä Takareikää ei saa esitellä
Nope Nope
Faruk, sekava turkkilainen Faruk, sekava turkkilainen
"syö itse kaalipaskasi" "syö itse kaalipaskasi"
Pum Pum
Gondola pohtii kosmologiaa Gondola pohtii kosmologiaa
Ozzy Man Reviews: MEGA COMPILATION #5 Ozzy Man Reviews: MEGA COMPILATION #5
Ilmaveivi Ilmaveivi
BAWWWWW BAWWWWW
Susminen Susminen
kauppinen murjasoo vitsin kauppinen murjasoo vitsin
Rikastettu muumi Rikastettu muumi
Sydänkamuset :3 Sydänkamuset :3
hyvää syntymäpäivää jollekkin jolla on syntymäpäivä hyvää syntymäpäivää jollekkin jolla on syntymäpäivä
Muutama webm 6 Muutama webm 6
Heil Kitler level börh :3 Heil Kitler level börh :3
Das Boot Das Boot
Matkustan ympäri maailmaa Matkustan ympäri maailmaa
jekku jekku
Tankkitaistelua vuonna 40k Tankkitaistelua vuonna 40k
Keittiön löytö 3 Keittiön löytö 3
hyvää yötä hyvää yötä
 1 021 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.73 MB, 1 tiedosto, 17.06.2019 00:17:40
[ + 14 - | ]

mikki ja mokkakikkelit

[30811] [mokkakikkelit.jpg] [0.73 MB] [680x980] [] []
mokkakikkelit.jpg

mikki hiiri

(36)  · 

vihapuhe

(14)  · 

ählämit

(22)
06.11.2020 15:22:02
#406918 [+1] Piilota Suosittele

Lievemmässä muodossa arkipäivää tietyissä kauppakeskuksissa.
Denat ritsaa alko tuotteita, nistit diilaa ja kössii kaiken minkä saa vaihdettua rahaksi, mannet nyt näpistää omiin, heimon ja omien asiakkaidensa tarpeisiin.
Äläwäläbät hengailee, tukkii käytävät, hakkaa pelikoneita, pitävät huutokokouksia, arviovat saisiko ohikulkevalta teini tytöltä tai aikuiselta naiselta toosaa ja tottakai osa porukasta diilaa nippei nappei ja jtn muuta.
Sekakäyttäjät ovat tämän sirkuksen pellejä: Nyysivät kaiken mitä vain irti lähtee, saavat överi oireet kauppakeskuksen kahvilassa tai vessassa, huutavat / kiljuvat käytävillä / kaupassa kun harha tai muu kohtaus puskee päälle, kuvittelevat että käytävän roskis on wc pönttö ym koomista katseltavaa.
Itä-euroopan (romania / bulgaria / latvia) turisteista naiset hoitaa nurkilla kerjäyksen, ukot pyörii kaupoissa nyysimässä asiakkaiden lompakoita tai myymälöiden arvokkaimpia tuotteita kuten elektroniikka, parfyymit, meikit ja kalleimmat brändi vaatteet ovat heidän tasku / reputus alennus suosikkeja.
Parkki paikalla voi välillä taas tulla ystävällinen venäläinen kysymään tupakan tarvetta, hänen takakontista löytyy "Mjalporo, elem, bond ja winston" kartonkeja halvalla.
Joten ei tuo kuvan meno ole niin erikoista ole verrattuna nyky menoon "mestoilla" suomessa.

[ 4 viestiä | ]