hyvesingaali hyvesingaali
Jake Paul on äijä! Jake Paul on äijä!
join obi wan by the campfire join obi wan by the campfire
Hyvät naiset ja herrat: Projekti Aurinkokello Hyvät naiset ja herrat: Projekti Aurinkokello
itse ilkimys itse ilkimys
Kissa tahtoisi vain murhata Kissa tahtoisi vain murhata
Ryssä ja seta Ryssä ja seta
Puola Puola
Diilailua Diilailua
leikkelettä leikkelettä
Miehen paras ystävä Miehen paras ystävä
ihana nainen ihana nainen
leslie nielsen leslie nielsen
Eino turhapuro Eino turhapuro
Ihana nainen Ihana nainen
Kissanpieru Kissanpieru
Ufo seuraa Ufo seuraa
pakulu papito pakulu papito
tervetuloa tervetuloa
vain hagert tarjous vain hagert tarjous
itsenäinen ajattelu kiellettyä itsenäinen ajattelu kiellettyä
SDP olisi maksanut SDP olisi maksanut
Sekopää Sekopää
Mahtuisko hentaikokoelma Mahtuisko hentaikokoelma
 1 215 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.73 MB, 1 tiedosto, 17.06.2019 00:17:40
[ + 14 - | ]

mikki ja mokkakikkelit

[30811] [mokkakikkelit.jpg] [0.73 MB] [680x980] [] []
mokkakikkelit.jpg

mikki hiiri

(37)  · 

vihapuhe

(14)  · 

ählämit

(28)
06.11.2020 15:22:02
#406918 [+1] Piilota Suosittele

Lievemmässä muodossa arkipäivää tietyissä kauppakeskuksissa.
Denat ritsaa alko tuotteita, nistit diilaa ja kössii kaiken minkä saa vaihdettua rahaksi, mannet nyt näpistää omiin, heimon ja omien asiakkaidensa tarpeisiin.
Äläwäläbät hengailee, tukkii käytävät, hakkaa pelikoneita, pitävät huutokokouksia, arviovat saisiko ohikulkevalta teini tytöltä tai aikuiselta naiselta toosaa ja tottakai osa porukasta diilaa nippei nappei ja jtn muuta.
Sekakäyttäjät ovat tämän sirkuksen pellejä: Nyysivät kaiken mitä vain irti lähtee, saavat överi oireet kauppakeskuksen kahvilassa tai vessassa, huutavat / kiljuvat käytävillä / kaupassa kun harha tai muu kohtaus puskee päälle, kuvittelevat että käytävän roskis on wc pönttö ym koomista katseltavaa.
Itä-euroopan (romania / bulgaria / latvia) turisteista naiset hoitaa nurkilla kerjäyksen, ukot pyörii kaupoissa nyysimässä asiakkaiden lompakoita tai myymälöiden arvokkaimpia tuotteita kuten elektroniikka, parfyymit, meikit ja kalleimmat brändi vaatteet ovat heidän tasku / reputus alennus suosikkeja.
Parkki paikalla voi välillä taas tulla ystävällinen venäläinen kysymään tupakan tarvetta, hänen takakontista löytyy "Mjalporo, elem, bond ja winston" kartonkeja halvalla.
Joten ei tuo kuvan meno ole niin erikoista ole verrattuna nyky menoon "mestoilla" suomessa.

[ 4 viestiä | ]