Läski Paska ja huoruli Läski Paska ja huoruli
epäileväinen epäileväinen
Anna jäätelöä Anna jäätelöä
youtubehaaste youtubehaaste
Mitä vittuah oikeesti? Mitä vittuah oikeesti?
R.I.P. Matti R.I.P. Matti
bleed bleed
Mee siitä manlet Mee siitä manlet
Läski Paska ja assburger Läski Paska ja assburger
Käykää koulua junnut! Käykää koulua junnut!
Otti vaavin omakseen Otti vaavin omakseen
naurupsykoosit naurupsykoosit
Jokerin aamutoimet Jokerin aamutoimet
kettu kettu
Pamputin kaljaostoksilla Pamputin kaljaostoksilla
rage face rage face
Ei tiedä kenen persees ne on ollu... Ei tiedä kenen persees ne on ollu...
DDR 3 Vs. DDR4 DDR 3 Vs. DDR4
Runksikaa mun kainalolle Runksikaa mun kainalolle
Catshaming Catshaming
Brittien laivaston kokardi Brittien laivaston kokardi
Matti Matti
Tällästä oli jäällä tänään Tällästä oli jäällä tänään
Pelkoa ja inhoa Ankkalinnassa Pelkoa ja inhoa Ankkalinnassa
 684 näyttökertaa, 14 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 07.10.2019 12:57:39
[ + 2 | ]

Trump

[35193] [tiedosto.jpg] [0.2 MB] [720x1105] [] []
tiedosto.jpg

07.10.2019 14:04:00
#256214 [+-] Piilota Suosittele

Ehkä se on pienestä pitäen opetettu jo jenkeille että jenkkilä on maailman napa. Kaupan kannalta ja sotilaallisesti ihan omaa ylivertaista luokkaansa, mutta ei se voi edes pikkusta Suomea tulla määräilemään. Meillä on jo sitäpaitsi EU siihen.

07.10.2019 22:13:36
#256359 [+1] Piilota Suosittele

>>256214 amerikkala on semmonen takapajula että ei ole mahollistakaan, siellä on syntyvien lapsien lapsikuolleisuus kaikkein suurin koko maailman kehittyneistä maista, eniten vankeutta ja sanavapauden rajoittamista, just katoin last week with john oliver jakson missä kerrottiin että kaikista usan juurivalmistuneista lääkäreistä joka neljäs luulee että tummaihoisilla on paksumpi nahka kuin valkoihoisilla. Osa lääkäreistä luulee myös että tummaihoisilla ei ole samoja hermopäitä kuin valkoihoisilla sekä että tummaihoisten veri hyytyy nopeammin kuin valkoihoisten.. tää on uusinta tilastotietoa

08.10.2019 01:58:51
#256434 [+-] Piilota Suosittele

>>256359
Mä en voi ottaa kantaa koska en todellakaan tiedä. Parempi pintaverenkierto niillä on olosuhteista riippumatta, sen tiedän. Noi muut jutut arvoisin näin lonkalta paskaksi.

08.10.2019 19:05:51
#256704 [+-] Piilota Suosittele

>>256359
"juurivalmistuneista lääkäreistä joka neljäs luulee että tummaihoisilla on paksumpi nahka kuin valkoihoisilla. Osa lääkäreistä luulee myös että tummaihoisilla ei ole samoja hermopäitä kuin valkoihoisilla sekä että tummaihoisten veri hyytyy nopeammin kuin valkoihoisten.. "
Pieni korjaus.
juurivalmistuneista lääkäreistä joka neljäs luulee että neekereillä on paksumpi nahka kuin ihmisillä. Osa lääkäreistä luulee myös että neekereillä ei ole samoja hermopäitä kuin ihmisillä sekä että neekereiden veri hyytyy nopeammin kuin ihmisten..

[ 14 viestiä | ]