eroavaisuudet eroavaisuudet
Sinuhe Sinuhe
Sabaton - Rise of Evil Sabaton - Rise of Evil
Command & Conquer - Act on Instinct (YM2612 Cover) Command & Conquer - Act on Instinct (YM2612 Cover)
Päivän "Mitä vittua?" annos Päivän "Mitä vittua?" annos
osama pimp laden osama pimp laden
hajosiko tojotasi hajosiko tojotasi
Kimmo Kimmo
Muistakaa mitä on vihapuhe! Muistakaa mitä on vihapuhe!
Neekerit Neekerit
6 vuatta myähemmin 6 vuatta myähemmin
ken on maassa kaunehin ken on maassa kaunehin
Alexis Texas Alexis Texas
vihreiden puoluekokous vihreiden puoluekokous
Ihme kun mediat olikin hiljaa.. Ihme kun mediat olikin hiljaa..
sssshhheeeeiiiiitttt sssshhheeeeiiiiitttt
Jumboanterot vauhdissa. Jumboanterot vauhdissa.
buusteri buusteri
victoria victoria
pylly pylly
Kylli-täti ja joku jäbä Kylli-täti ja joku jäbä
tulva tulva
Canada First Canada First
sinne sinne
 826 näyttökertaa, 1 viesti, 1.31 MB, 1 tiedosto, 28.10.2019 10:37:33
[ + 6 - | ]

ei ole mitään hätää :3

[36023] [0.mp4] [1.31 MB] [720x720] [] []

kissa

(5264)  · 

halaus

(16)
19.06.2020 15:32:15
#356843 [+2] Piilota Suosittele

Kissan mietteet
"
Antifa on kaduilla tuhoamassa kaiken ja haluaa tuhota länsimaisen yhteiskunnan. Kissanruokaakaan ei kohta saa kaupasta. Se mitä Antifa ei tuhoa, BLM tuhoaa. Suomessa somalinainen kertoo tuhoavansa rakennukset, koska se on hänen oikeutensa sorrettuna. Rikolliset runopojat ovat itkettyjä sankareita ja yhteiskuntaa tukevat poliisit kaikkialla natsisikoja. Suvaitsevaisto on suvaitsemattominta, mitä maa päällään kantaa ja vihapuhe raikaa heidän suustaan yhtä nopeasti ja tehokkaasti, kuin ammutuimmilla räbäyttäjillä kuoleman jälkeen julkaistavilla menestyslevyillä.
Kissanruoan hinnat nousevat hurjaa tahtia, tuloerot kasvavat ja hoomaneita laitetaan 9 euron päiväkorvauksella, "mukamas palkalla", töihin ja niillä tuloilla edes Shebaa ei saa hankittua ja hylättyjen kissojen määrä vain kasvaa.

Kim Yo-jong on vallassa, puhe muuttuu tiukemmaksi ja uhittelevammaksi ja ydinaseet kohta laulavat ympäri maailmaa Etelä-Korean, Japanin, USA:ta tukevien valtioiden ja jopa USA:n suuntaan, mikäli vain Yo-Yo-Jongin ohjukset sinne asti kantavat. USA nukettaa P-K:n kraateriksi ja laskeuma vie puoli aasiaa ja itäisen Venäjän. Alkaa viimeinen kansainvaellus kohti Eurooppaa ja Länsi-Venäjää, kissat ja muut kotieläimet syödään ruoaksi ja maailma sellaisenaan kuin me sen tunnemme, loppuu.
Halaa minua ihminen, kun vielä voit.
"

[ 1 viestiä | ]