huutokauppa keisari huutokauppa keisari
Onko työtodistus ? Onko työtodistus ?
Siksi PS Siksi PS
Anarkisti vauhdissa Anarkisti vauhdissa
Anteeksi, nyt tulee spermaa Anteeksi, nyt tulee spermaa
terve naapurit terve naapurit
O-ou O-ou
Osa2 Osa2
maksa velat maksa velat
nars nars nars nars
Illan naurut Illan naurut
Kaikki sujui odotettua loisteliaammin Kaikki sujui odotettua loisteliaammin
Voihan vitura Voihan vitura
Naisen palkka muka huono Naisen palkka muka huono
Kissaa ällöttää kamman ääni Kissaa ällöttää kamman ääni
ratatata ratatata
Herkullista mähmää kertynyt Herkullista mähmää kertynyt
nope <:3 nope <:3
Museo Museo
The Backwater Gospel The Backwater Gospel
Am I dying? Am I dying?
Slayjerin taivaanportti Slayjerin taivaanportti
stop stop
Minimunat servattu Minimunat servattu
 662 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 16.11.2019 10:34:47
[ + 11 - | ]

Valepukki

[36750] [20191116_093406.jpg] [0.17 MB] [720x710] [] []
20191116_093406.jpg

16.11.2019 13:55:41
#271389 [+1] Piilota Suosittele

Tämä mies on esimerkki integroitumattomasta maahanmuuttajasta.

Tämä mies on esimerkki maahanmuuttajasta, joka vihaa uutta kotimaataan ja pyrkii kaikin toimin saamaan uuteen kotimaahansa pahan olon ja kotimaansa kurjuuden.

Tämä mies on esimerkki pakolaisesta, joka ei ole koskaan ollut turvapaikan tarpeessa. Hän on voinut lähteä lomailemaan Somaliaan. Ei ollutkaan niin vaarallinen paikka eli hän kertoi silloinkin valheita.

Tämä mies on syy, jonka vuoksi integroituneet maahanmuuttajat (esimerkiksi taksikuskit) menettävät tuloja ja voivat jopa kohdata oikeata rasismia - ei siis pelkkää huutelua tai Husu-rasismia (keksittyjä juttuja).

Tämä mies ja hänen puolustelunsa on esimerkki siitä n. 30% suomalaisten ; "suomalaisten" ongelmasta, joka sinisilmäisesti uskoo ihmisen hyvään loppuun asti. He ovat sinisilmäisiä ylihumanisteja, jotka ovat olevinaan parempia kuin toiset, mutta todellisuudessa heidän lapsenomainen uskonsa vain hyvään tuhoaa Suomen - ja Euroopan.

Tämä mies pitää saada Suomesta pois - ja samoin muut hänen kanssaan samalla tavalla ajattelevat "pakolaiset". Ja lisää ei tule ottaa yhtään tällä tavalla ajattelevia.

Jos Husun tapaan ajattelevia (ja häntä puolustelevia) paapotaan ja heidän annetaan tehdä mitä vain, Ruotsi ja no-go -lähiöt, pommi-iskut, drive by -ampumiset ja kaikki muut ongelmat ovat lähiöissämme nopeammin kuin uskommekaan.

Loppuun vielä integroituneen maahanmuuttajan, kunnollisen ihmisen, suomalaisen naisen, viesti Husulle
https://www.youtube.com/watch?v=mcupjZnMjj8;t=6s

16.11.2019 20:45:40
#271518 [+-] Piilota Suosittele

>>271389
Ruotsissa oli vissiin tulossa voimaan laki, et jos voi lomailee maassa mistä pakeni, karkotetaan sinne takas koska tarpeeksi turvallinen. En tiedä koskeeko kansalaisuuden saaneita, mut ainaki niitä, jotka ovat saaneet oleskeluluvan...

[ 9 viestiä | ]