Amerikan hallituksen juutalaiset ministerit Amerikan hallituksen juutalaiset ministerit
Suomessa on maailman neutraalein oikeusjärjestelmä Suomessa on maailman neutraalein oikeusjärjestelmä
sormiin vähän sattuu sormiin vähän sattuu
Meille koittaa kovat ajat jos huonosti käy Meille koittaa kovat ajat jos huonosti käy
Paperitollot Paperitollot
Ruotsalaisia piparkakkuja Ruotsalaisia piparkakkuja
Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 5 Paint-joulukalenteri 2021 - Luukku 5
ei oikeen onnistunu ei oikeen onnistunu
highway to heaven highway to heaven
Ja lisää Sannaa! Ja lisää Sannaa!
Pepe antaa luolastolaisille tällasen upeen Sheriffi tähden Pepe antaa luolastolaisille tällasen upeen Sheriffi tähden
Täävellinen Täävellinen
Semmottiis Semmottiis
huussi huussi
Jouluapuja 2 Jouluapuja 2
Helsinki ilman natseja, mutta ei ilman kommareita. Helsinki ilman natseja, mutta ei ilman kommareita.
mannet ninjailee mannet ninjailee
yhdessä ihanampi yhdessä ihanampi
Hitler itkee Hitler itkee
paint joulukalenteri 2021 luukku 6. paint joulukalenteri 2021 luukku 6.
Halpaa bensaa Halpaa bensaa
Yle propagandaa taas 14. Yle propagandaa taas 14.
Ricardostaja Ricardostaja
2 rikollista 2 rikollista
 959 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.69 MB, 1 tiedosto, 10.01.2020 01:00:10
[ + 8 - | ]
👑 Katsotuin 10.01.2020.

Grenttu....

[38367] [greetta.png] [0.69 MB] [538x568] [] []
greetta.png

greta thrumberg

 · 

greta

(69)  · 

klonkku

(9)
10.01.2020 01:19:18
#291975 [+-] Piilota Suosittele

"Missä on minun ILMASTONI! Ne varastivat sen! Likaiset pienet aikuiset! Me kirotaan ne! Me vihataan niitä!" Ai tässä junassa on mäkkäri. Mulle bicmac tuplana.

10.01.2020 20:36:59 | 20:37:43
#292335 [+-] Piilota Suosittele

"Missä on minun ILMASTOINTINI?! Ne varastivat sen! Likaiset pienet aikuiset! Ne veivät meiltä junasta pois ilmastoinnin! Ne veivät meiltä autosta pois ilmastoinnin! Vanhalla diesel-autolla ilman ilmastointia meidän on kuljettava! Meidän on kuuma! Maapallo on kuumentunut! Ilmasto on kuumentunut! Greta ja Grenttu ovat nyt kuumentuneet!

Haista Greta kasa kompostista tuoreena kaivettua tavaraa ja mene tekemään jotain hyödyllistä eli suu auki mereen kalastamaan muovia. Toiset tekevät planeetan eteen jotain, toiset vain puhuvat, syyttävät ja itkevät.

[ 7 viestiä | ]