Syvälle! Syvälle!
Kyllä isä osaa Kyllä isä osaa
elämän mysteeri elämän mysteeri
ohittamaton tarjous ohittamaton tarjous
Tän takia neekerit juoksee nopeasti Tän takia neekerit juoksee nopeasti
Pulseman - India / Stereo Protect (YM2612 Rearranged) Pulseman - India / Stereo Protect (YM2612 Rearranged)
Pesta kommer 4 Pesta kommer 4
Usan valtio antaaa tapahtua näi Usan valtio antaaa tapahtua näi
neekerin kutaleet neekerin kutaleet
THL THL
Suklaata Ugandasta Suklaata Ugandasta
Älä katso näitä Älä katso näitä
Turrintai turrit Turrintai turrit
Nälkä työmaalla Nälkä työmaalla
Wolfenstein 3D Title Theme Wolfenstein 3D Title Theme
Tien päällä Tien päällä
bussiryöstö bussiryöstö
kajakki kajakki
killdozer killdozer
Raksahommia 2 Raksahommia 2
Mjäyy oon tää kissa Mjäyy oon tää kissa
They're in the woods They're in the woods
Iranin ilmavoimat Iranin ilmavoimat
The Long Dark - Luolasto The Long Dark - Luolasto
 467 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.05 MB, 1 tiedosto, 21.01.2020 18:57:12
[ + 5 | ]

terve naapurit

[38745] [0.jpg] [0.05 MB] [430x539] [] []
0.jpg

black

(37)  · 

sabbath

21.01.2020 19:24:10
#296976 [+-] Piilota Suosittele

Vanhaa sabbathia ozzylla voisikin kuunnella naapurista, mutta kun se on arttu paskaria, kasimirin vittuvene, keekin kootut, kassi almaa, jvg ja depis moodia + muuta mölyä mitä en tunnista. No onneksi aina klo 22:01 voi käydä rimputtamassa ovikelloa ja muistuttaa talo.oy:n järjestys säännöissä mainitusta hiljaisuudesta ja ihme kyllä se on aina mennyt jakeluun.

21.01.2020 22:24:42
#297087 [+-] Piilota Suosittele

Onneks meillä on vitun hyvät eristeet talosa. Yhesä entisessä ei varmaan ollu etes minkäänlaisia eristeitä. Soli helevettiä sielä olemine. Päivisin saatan ratiota kuunnella hilijasella tai jos oikein innostun niin vähän King Diamondia, mutta sitäki ihimiskorville sopivalla voimakkuuella.

21.01.2020 23:46:03
#297128 [+-] Piilota Suosittele

Mul oli joskus semmone työtön äijä naapurina. Esitteli ittensä naapuri partsilta ja sano et jos on oikeen paska päivä tai ilta ni joskus tulee luukutettuu slayerii. Mut tämä tapahtu vaan kerran siinä 2 vuoden aikana mitä siinä asuin. 4-5 aikaan aamuyöstä siihen sit heräsin, ja lähdin töihin.

[ 6 viestiä | ]