Tuli sähköpostissa Tuli sähköpostissa
runkkua runkkua
pitsaperjantai pitsaperjantai
elämänkoulu elämänkoulu
UUH MAMA GIVE ME MILK UUH MAMA GIVE ME MILK
Kipiä silimä Kipiä silimä
Tesla Tesla
mitä hatun sisällä on mitä hatun sisällä on
hymynaama :3 hymynaama :3
rotan elämä rotan elämä
Esittely Esittely
Succubus Succubus
Ammattimies ollut asialla Ammattimies ollut asialla
Spielbergin tytär löysi kutsumuksensa Spielbergin tytär löysi kutsumuksensa
Jasso vetää nortit pöytään Jasso vetää nortit pöytään
kananmuna kananmuna
Hapsi_ paimenkoirona :3 Hapsi_ paimenkoirona  :3
vassareilta kaljat pois vassareilta kaljat pois
Onko tämä kylpy pakollinen huumon? ;__; Onko tämä kylpy pakollinen huumon? ;__;
WHO let the dogs out? WHO let the dogs out?
mitä koriin tulee :3 mitä koriin tulee :3
Wuhan Wuhan
LSD LSD
Jyppi fani ei anna armoa kalpafanille Jyppi fani ei anna armoa kalpafanille
 496 näyttökertaa, 13 viestiä, 0.4 MB, 1 tiedosto, 10.03.2020 13:24:13
[ + 1 - | ]

Iiris pierii

[40539] [20200310_122330.jpg] [0.4 MB] [1080x1316] [] []
20200310_122330.jpg

10.03.2020 13:29:51
#316330 [+-] Piilota Suosittele

Mitä vittua nyt taas :D Kyllä se sananvapaus tarkottaa sitä että voit pitää vaikka litteen maan messut messukeskuksessa. Jos vaan riittää rahaa vuokrata se siis.

10.03.2020 14:11:41
#316340 [+-] Piilota Suosittele

>>316330
Ajattelin kerran että josko käyttäisi photariosaamista työstämällä vakuuttavia mainoksia messukeskuksessa järjestettävästä Litteän Maan tapahtumasta ja soluttautuisi johonkin litteän maan porukkaan tapahtumajärjestäjänä mainostamaan kyseistä bakkanaalia.

Ei luulis olevan kauhean vaikea puhua näiden sekopäiden päät pyörälle ja kerätä kaikkein hulluimmat puhujat, näytteilleasettajat ja vapaaehtoiset työnteikijät kasaamaan suomen suurinta Littumaatapahtumaa.

Lopulta paikalle saapuva porukka löytäisi vuokratilan keskeltä styroksista rakennetun kaksimetrisen keskisormen.

Toisaalta jos organisoisikin tapahtuman loppuun saakka, voisi hommaa seurata sivusta ja kirjoittaa kirjan nimellä: "Manipulointi".

10.03.2020 15:50:13
#316351 [+-] Piilota Suosittele

>>316340
Aika kalliiks tulis tollanen. Varmaa halvemmaks tulis vaa sanoo netis että ootte kehitysvammasia. Ja tostaha oli toi Jake Paul (tai sen veli) "soluttautu" flättäriks. Oli kyl iha paska toteutus imo jne. Tosin ei varmaa yllätä ku lukee ton tekijän nimen. Tosin parastaha se oli, että ton tason vammanenkin pystyy soluttautuu niihin.

[ 13 viestiä | ]